Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Hú ez angyon jó!
A fohászokból vettem ki:

[3] A Próféta (béke legyen vele) azt mondta erre, hogy a sátánok egymás vállára állnak, amíg az égboltot el nem érik, és hallgatóznak ?…és hallja a hallgatózó sátán (azt, amit Isten kinyilatkozott) és továbbadja azt, az alatta lév?nek, és így tovább, amíg a földig el nem ér vele. A lövedék vagy eléri és elégeti a sátánt, miel?tt továbbadhatná, vagy azután, miután továbbadta. Ekkor átadják a varázslónak, aki még száz hazugságot is mond (a hír mellett). A varázsló általi száz hazugsággal együtt a hír igaznak bizonyul, így az emberek kísértésbe esnek és hisznek neki.?Tovább a teljes cikkre: -link-

az jutott eszembe amikro a Vidám Vasárnapokon palesztin népet terroristáz egy figura “ELS? SORBAN” ARMANI öltönyban bólogató embereknek.

vagy amikor református pap a szószékr?l “halál a zsidókra” kijelentést etsz mise utáni beszédében és erre ugyanúgy bólogatás a válasz…

kérdem én ilYenkor hova marad a józan eszünk

vagy összefoglalva

WTF?

AKI EZEKB?L NEM ÉRZI, HOGY GÁZ AMIT HALLGAT AZT NAGYON TUDOM, SAJNÁLNI, DE EZT A FÖLDI MENETET ELVESZTETTE