Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

…az ?seink lelkei..
a szitaköt?k…
sámánok…
a meg nem értett költ?k,
fest?k, trubadúrok
zenészek…

(láttad az ?rhajós lány szobájában a Van Gogh naptárat?)
filozófusok
filmrendez?k,
színészek
er?lködnek már évszazadok óta, hogy lebontsák a mátrixot az agyunkban…és higgyünk saját lelkünk létezésében mert tudni az nem ua.

mi meg bölcsen megallapítottuk a f?tött szobáinkból meg az élére vasalt kurva öltönyünkben, hogy ezek hülyék…mert nem tudnak beilleszkedni.

Cseh Tamás: alkohol
Nirvana: drog
Van Gogh: kés
Alous Huxley: drog
Latinovics Zoltán: vonat
József Attila: szerintem szintén vonat…ebben nem vagyok biztos csak érzem.

az emberi hüyleség a majomseggek “ölték meg ezeket az embereket”

etc..
etc…

annyit tanácsolnék még mindenkinek, hogy ne foglalkozzatok azzal, hoyg aki az adott filmet rendezte az hibrid avagy sem vagy ébreszt? emlékez? lélek

a metafizikai világ… a lélek képeket alkalmaz…képeket lát…

logikával és megérzéssel venni fogod az adást

én itt er?lködök a definiíciókkal de csak azért mert nem tudok már kínomban mit csinálni

Ha meg avalkit ébreszteni akarsz akkor Jézust és az 5dik dimenziót ne hagyd ki neki , mert akkor össze fog onlani az illet?.

A Zi-Hej! filmek ezt csinálják. Tudod a szem az alején mag az a fura bácsi.

Ez egy óriási HÁBORÚ akkora m hogy fel nem fogható.

AZ ALMÁ-ért…

ALMA-MATER (MATTER)

A SAKK MATTEREK játszák

A romákról és az indiánokról itt tudnék bekurni egy monológot de nem teszem. tudom miért indultak el Ázsiából…szóval gondolkodjál. Aztán, hogy mi lett valük az egy tragédia.
Tudod Egri csillagok…benne van a monológ

(Félszemü meg a gy?r?je, meg “a romatábor az égbe megy”)

ne gondold azt, hogy -liberális vagyok, nem vagyok semmyilen ista meg -ális meg izmusos meg nem vagyok vallásos meg ateista..
Szabad vagyok.