Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

lehet, hogy nem vicceltem, csak akkor még nem tudtam – ez az isteni sebesség-, nézd meg megint csak rövid ideig, ezek azok, orgonasíp magaságban válogatták ?ket…ezek összetolhatóak…mármint …na mindegy.

Komolyan, egy kis sci-fi

Azt konkréten tudom, hogy a lvov-i és a ramstein-i légikataszrófáknál amit UFO-k okoztak (ezt már akkor hallottam pilótáktól amikor nem foglalkoztam iylen dolgokkal a fénygömbös story ellenére sem) közben a földön többek között kislányoknak látszó “álcák” vagy mi a francok vettek részt a zavart és sérült sokkos embereken folytatott kísérletekben még a “prototípus” is azonos csak az egyik piros a másik fehér ruhában van 2 külön helyzsínen és id?ben, több embert ott a tömegben tüntettek el, szerintem kapukat nyitottak. Mint annál a pilótánál akit kikaptak a gépb?l, err?l is korábban tettem be nektek filmet. A lkégibemutatón üres pilótafülkével csapódik a gép a földbe.

Err?l a Kyros72-n is tökéletes felvételek vannak, csak egy élet kell hozzá amíg végignézed.

Az egyik “kislánynak” hátul a ruhájábol akkora gyíkfarok jelenik meg a hivatalos filmen mint az als? lábszáram – egy szintén UFO rend?r terelgeti oda az égett sérült emberhez miközben valami villanó izével baszkurálnak az üvölt? sérült feje felett – . Ennél a résznél ugrottak hátast a haverok és üvöltöttek fel mint a Jelekben.