Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Ezeket e helyeket üríteték ki anno.

El?tte a hibrid elittel és katonasággal odagy?jtették az aranyat és az embereket városokba (mint most is…lásd Denver)

-link-

ezért szakadtak meg a “kulturák”.

-link-

Azóta a történészek is megállapították az ásatások során, hogy a lakosság hirtelen hagyta el e helyet, gyakorlatilag még meleg volt az asztalon a leves amikor “eltüntek”.

-link-

Egyeseket levadásztak, erre van külön gépük, akik menekültek…a többiek meg belegyalogoltak a fénybe…erre figyelmeztet a Doboz c. film amit mindenképpen nézzetek meg.
A Csillagkapu c. filmet se felejtsem.

Hallgasd meg megint az El Condor Pasát.

Ez ez örület és megrázkodtatás a maradék emberiségre olyan mély hatást gyakorolt, hogy az újra telepített hibrid elit ezt kihasználva emberáldozat szertartásokat szervezett, hogy “kiengeszteljék” az égb?l érkez? falánk Isteneket. Ennek a maradékát látjátok a Bohemian Grove gyerekéget? szertartáson illetve Kína bels? vidékein mai napig áldoznak sz?zlányokat – a hatóság tudtával- (de erre semmiképpen ne keressél rá a neten KÖNYÖRGÖK!)

ezért tettem be az aranyba mártott megpörkölt csecsem?kr?l a hírt ami hozza az üzleti szerencsét Kínában…azt meg ne tudd meg, hogy a kínai elit miylen szertartásokat végez ezen túl is.

Ez ez “elragadtatás” jelenik meg El Greco több képén is…amit korábban már betettem.
Ott ahol a kígyó-kutya vegyeslény szájába terelik az embereket elöl mg az elit emberáldozati szertartást végez.

A hibrid elitnek majd a nagy begy?jtés közben is utoljára még bizonyítani kell elkötelezettségét, ezt nyílt emberáldozattal kell megtennie majd.

Tudom ez ez egész szörny?ségnek hangzik, de ez történt anno és ….

Az elején elmondtam, akinek nincs er?s hite meg gyenge idegzetü ezt az oldalt ne olvassa.

Ha meg infantilis kiváncsiság m?ködteti akkor ugyanúgy megszívta mint ahogy majd meg fogja szívni amikor bámészkodik és nem fogja fel, hogy nincs kajakészlete vagy egy jó cip?je a futáshoz, meg esetleg a sörhasától nem látja a saját f…..t.

Meg ezért gondolom az egekbe csodált rejtett kezes hibrid haverotokról, hogy fulladjon bele a saját szarába amikro viccel?dik az emberáldozattal meg a Nagy Aratásról beszél…

Egyiptomban az emberi lélek a nádszál volt…emlékszel az együttesre a náddal a ruhájukban és a deltára a szemüknél?

A termése amikor megérik a vízparton akkor tova viszi a szél…

Tudod mi a Fasces…az nem vessz?…hanem nád…közepén a bárddal…ott van az US Congress elnöki székénél két oldalt.

Na ez a Nagy Aratás majmócza, ami meg utána jön az a maradéknak a megváltás.

Féniksi készül? – Palóczi Horváth Ádám verse

ezért szüntették meg a törzsközösségeket és nyírták ki a kaláka életformát, hogy ne tudjál szervezett módon védekezni és túlélni a káoszt. Mert közösségben lenne esélyed egy ideig kihúzni.

“…család és tulajdon lesz a vesztetek…”

Akinek van ideje megkeresni az említett EL Greco képeket tegye be.

Nekem erre már nincs most id?m.