Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Az el?z?b?l kihagytam:

Tehát:

A Vér szava…

-link-

-link-

-link-

mondom a Kulcs + még hiányzik ebb?l…de az Isteni 5dik dimenziós technológia..egy átkódolás, fogékonyságod lesz a jóra…és változásra. Csökkenti a beléd kódolt harácsoló agressziót..

persze Prometheus tudta ezért rendezett be neked egy kurva nagy cukrészdát sok száz Tv csatornával, meg ingyenhitellel meg nem m?köd? nyugdíjrendszerrel…nemzedékekre építve gy?jtötte az elemi ostobaságot zsákszámra.

Nincs ingyen ebéd…

a Kulcs – Key – Kéj
LOVE – Lové

minden szóba betette az “E” – “néma E” ami fontos: SZERETET…vagy az “A” Piramist…

(Anyám úgy megvert szíjjal (ekkor sérültem, gondolod te), az E betünél amikor 6 éves voltam, hogy patakokban folyt bel?lem a szakadt b?rcsikokból a vér, mert nem tanultam gyak semmit addig …Elemeér elment elemért…hogy talán ezért figyeltem fel erre. Köszi neki.)

Mézga: Dimenziók E kar és E hangzók…

Persze Durga-Isthar- Sz?z Mária-Vénus:

sem volt rest, harcos és okos csaj. Mindem filmben van egy n? aki segít a f?h?snek…Forráskód, Csodálatos elme (Alice), Cowboys and Aliens…

Szívkulcs: HUGO – H a létra You (U) GO!

11.9-én kiszabadulhat a lelked ha akarod.
Akkor is ha el?tte meghalnál.

Tegyél és egyél jót minden nap!

Ne háborúzz Szeretkezz!