Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Half Blind
(lent a képek)
-link-

Reinkarnáció
ott látod a kötélhurkot a karddal…
-link-

“…Nem mentek ti sehova!!!…”

láthatod a napokat…és a lecsapást a lelkekre még a szabadulás el?tt…ezért kell er?snek lenni a hitetekben:
-link-

2. sor második:
ott vannak a zárt gránátalmák az oszlopokon…tudod a magok a lelkek…bezárva:
-link-

szintén egy szertartás szönyegen az oszlopokon kinyílt gáránatlmák:

A 9.dik kapu 9II avagy 11.9
el?tt látjátok az Euler 3-et…nyakbavágóan függeszkedik ott fent…

Persze err?l egy szabadk?m?vesnek egészen más magyarázata lesz…miközben egymás szintjeit lefele seggeknek nevezik…mert nem is az az igazság HA HA HA…kedvencem a HIÚSÁG (Al Pacino idézet..)

az egész egy bazi nagy UFO project Half Blinded Prometheus TOY Story… nem emberi inteligencia terméke, ahány fokozat annyi hazugság.

A f? cél a lelkek “befogása” és “itt tartása” hogy újból bábuba tömve ismét lehessen bel?le kifacsarni a fájdalmat mert a Show Must Go On:

-link-

nem történik más itt..és ott…lent és fent…mint az, hogy ezt az egész Fájdalom Cirkuszparádét probálja bemutatni az emlékez? lelkek húsvér és non-material angyali serege,
minden égtájon minden kulturában, hogy ha lehet nem kéne újra belelépni a húsdarálóba:

-link-

Piramis:
-link-

Ez az Alvajáró románc, ez a sajátos stockholmi szindróma amit a többség produkál persze nagyon megfelel a Kacsintós csapatnak, köszönik, elégedettek, már alig várják az “Isteni beavatkozást”

A “Tollaskígyó” is itt van már a közelben csak még nem látod, üdvözletét küldi és csókoltat mindenkit.

a Karma Karma

Sandro Botticelli – Madonna of the Pomegranate (Madonna della Melagrana) – c. 1487
-link-

nézd meg a bal oldali angyal kartartását és a virág szárát…és az angyal kezét…

kemény lesz a végjáték…tudnod kell, ezért sok a teend?.

Ha sikerül leadni a “csomagokat” akkor eljönnek értetek…(Nove-ember)

ezek a festmények az üzenetek…

én csak könyvtáros vagyok.

Akinek meg nem kell olvasókártya, attól én kérek elnézést és nem kell itt olvasgatni.