Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Ugyan egyszer már megírtam, de megismétlem.
A kínai UEFA video a NOW hongkongi kereskedelmi TV csatorna videója, a filmet a honlapjukon meg lehet tekinteni, a múlt héten is még nyomták, ez meg kb. 4 hete. Kínában dolgozó kollégáim a nemzeti TV-ben is látták.

Aki egy kicsit is ismeri Kínát, az jól tudja,hogy ha valahol kemény a cenzúra az az ország: Kína és Észak-Korea. A többit akkor nem kell magyaráznom.
Amikor el?ször láttam a neten amikor betettem nektek korábban ide a linket, akkor a NOW honlapján is megtaláltam a filmet és ott is megnéztem. Ett?l függetlenül szerintem házon belül is túlkapás és elkurták mert túl egyértelm?. ?k is hibáznak olykor van is közöttük is vita, még leszámolás, büntetés is. Szerintem ezt a videot le fogják venni hamarosan.

2. A film hemzseg a rejtett “illuminátus kódoktól szimbólumoktól” ami számomra azt jelenti, hogy ezt a promot nem utánzó majmok, hanem kínai b?rben él? saurian hibridek készítették (faj a fajon belül, de ezt a csontot már megrágtuk együtt (kínai piramisok – ha még valaki mindig nem érti, pontosabban nem akarja érteni).

3. A kínai és amerikai, orosz, brazil, angol hibridek 1998 óta tervezik a WW3 forgatókönyvét. Egy csendes óceáni szigeten találkoznak amit nem fogsz megtalálni a térképeken és a Google Earth-on se nem. Ezt a szigetet használták már a nagy hidegháborúban is találkozókra. Nyugi van saját kiszolgáló személyzetük a titkosszolgálatokon és a hadseregen belül. Úgy ahogy a mindennapokban is ott élnek közöttünk, de nem veszed észre.

A WW3 egy nagy monumentális “H?ségnyilatkozat” lenne a részükr?l Marduk-Tollaskígyó-Amon Ra felé, mely a belép?jük (lelép?jük feltétele), mert ezt a bolygót el kell hagyniuk ezt is már láttátok az Art Gratia Artist videóban a zászlós Eulerekkel.