Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Mondjuk régebben legalább figyeltek, hogy legyen hangja a fajtárselvtársnak…

-link-

, hogy értsd:
-link-

Monológia

Egyébként érdekes egybeesés, hogy két rendez? esetében is Stanley Kubrick
(Tágra zárt szemek) és a Darren Aronofsky (Pi) c. filmben is egyértelm? kapcsolatot jeleznek a rendez?k az emberáldozatok és a Rockefeller név között…a metro jelenetre a másiknál meg a “fotózások” helyszínére utalok…

Ezzel perzze megint fejbe lövöm magamat..mert megint bizonygathatom, hogy nem egy nemzetre vagy fajra kell haragudni, (mert gyakorlatilag senkire nem kéne általánosítva haragudni) mert ezeket a rituálékat minden országban elköveti a saurian elit, gyermekeken és fiatal lányokon…

A 70-90-es években szektákat állítottak fel CIA-bels? körös együttm?ködéssel ua. célból.

lásd Phoneix testvérek sorsa…neküik mondjuk szerencséjük volt…

Továbbra is ismétlem, hogy korábban jelezem, mindent megírok amit tudok, amit megtudtam illetve amit ki tudok olvasni a szándékaikból.

Aki nem akar ezekr?l a dolgokról tudni, megértem, ha nem hiszi el azt is elfogadom.

Én csak annyit szeretnék, hogy az ártatlan gyermeki lelkek (mert egy feln?ttnek is lehet sajátja egy gyermeki lélek tisztasága) ne roppanjon össze majd amikor szembesül a gonosszal, történjen meg az, egy céges értekezleten, egy hír olvasása közben vagy személyesen szemt?l szembe, bármikor a közel vagy távoli jöv?ben.

(Goethe: Faust…”véradós” monológ…)

a fentiekt?l függetlenül, ne gondold, hogy én nem tudok örülni az életnek, egy szép n?nek, napsütésnek egy gyermek nevetésének (különösen mert az enyéim predátorok, koponyarepeszt? üvöltéssel) vagy egy jó kupica pálinkának, a sörr?l már nem is beszélek.

Néha ugyan depressziós leszek pár napig, de ki nem az, hiszen mindannyian hullámvasuton vagyunk nap mint nap.

Ezért mondom, hogy legyetek harcosok, tudatos lelkek a szabadságotok kivívásával. Legyen az egy válallati elnyomás (mert nagyon sok lelket látok akik magukat nagyobb béklyóba teszik mint kéne) vagy bármyilen msá burkolt vagy közvetlen más lelki vagy fizikai terror.

Energia vámpírokra gondolok. Nekem még oylan áron sem kell egy ember barátsága, még ha egyszál magam maradok, ha megérzem, hogy valaki vámpírkodik rajtam. Beolvasok neki, néha ez jól jön, lett ebb?l barátság is, a többi meg jó hogy eltünt az életemb?l…

ezek a kis apró egyéni forradalmaink nem akadályoznak abban, hogy közben naponta jókat cselekedjünk min. 3-at…