Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó
PakalZ wrote

Sail of Titicaca

-link-

1. ne nézz a fénybe…
3. el az ablaktól…
3. alsó szint… vagy pince…
4. mindig legyen kész hátizsák felakasztva afalra minden családtagnak alap dolgokkal, csak 2 nap…és kis élelem kell
5. nem bírják a vizet – megb….a öket a saját áramkörük.
6. legyen nálad ,mindig egy hosszabb kés a zsákban…ezért kaptak a FEMA t?zoltók kézikönyvet..azt hiszed minden k?m?ves gonosz…tévedsz.
7. ne félj t?lük, ?k is sérülékenyek
8. a fizikai ellenállás nem lehetetlen, s?t nehezen mozognak
9. az indiánok sikeresen harcoltak ellenük.

Németország kormánya, ezt biztosan tudom ez egyéb a Föld sorsát meghatározó eseményeken túl földönkívüli támadásra készül…

Ezt egyébként Teller Ede is elmondta Orbán Viktornak.

Giant on in the sky Rakóczi krt….

ez egy bels? harc…

Magyarországon pedig kb. szeptember vége-október közepe közöttti id?szakban számítanak általános zavarságokra és rendkívüli állapot bevezetésére.

Mondtam, hogy az ember egy hibrid lény alapvet?en…folyamatos átalakulás állapotában van mindenki, vannak akik befolyásosak és úgy döntöttek, hogy ellenálnak a következ? “lefölözésnek” és nem mutatnak be elvárt áldozatot, még akkor sem ha kés?bb egyébként mind velünk jönnak a Nagy Utazásra…

-link-

Ezért nem érdemes általánosítani és egyszerre gy?lölettel gondolni minden csoportra (ebben még én is hibát követek el, mert leírt szó onmagában korlátos -rácsot hoz létre a tudatban- és leírhatatlan az összetettség).

Talán már írtam, hogy az Irán elleni inváziót maga MOSAD régi vezet?i akadályozták meg kora tavasszal, ezt te is elolvashatod. Az iráni hüll?k is halálra izgulják megukat már a túlhergeléseik ereje is kimegy a “népükb?l”.

9.11
-link-

Dr. Köcsög!
…egyébként meg megjött az átutalásom, ezért dolgozok hétvégén is, tudod az elterelésen.
Hány nyelven beszél?
A saját korlátolt faszságaid örölnek téged bele a vérsár malomban again and again rikoltozó…majomsegg.

Amig te itt zabálsz meg sörözöl a géped el?tt légiók tucatjai küzdenek a lelkedért f…fej.

Tudja kinek szól.

Huhh, csak zavargások ne jöjjenek… 😀
Elég volt abból 2006-ban is … vagy 3-szor.. augusztus, szeptember, október…
:O

De ez érdekes infó volt, hogy Németország kormánya egy földönkívüli támadásra készül…

Hát, remélem nem lesz az sem! Mármint földönkívüli támadás!

Az indiánok sikeresen harcoltak a földönkívüliek ellen?
Na, ez nem semmi!!
Ezt én se tudtam.! Ez is egy új infó volt nekem!

Bizony, sokan nem tudják — vagy nem hiszik — ezeket… 😐 (én igen!)