Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó
koborangyal wrote

“A” “Nulladik típusú találkozások”-on csúsztam el .
Ezért KÁ=11, de láttam ilyet is .

-link-

Azóta folyamatosan kapom a 12-?t.Tolják az arcomba . A filmben amit ma néztem a rabruhán, majd a rab gyermekének mezén , azt hiszem az els? szökés után 8-ról 20 évre emelték a büntetést .
A bérletet , amit ma megkaptam elszámolásra 12-én váltották ki . Willis arca lebeg a szemem el?tt a “12 majom”-ból. Egy kollága EÜ könyve 12.12.12-ig él, így kiszúrva az oszlopból.
Mi lesz vagy volt 12-én? Esetleg 2012.12.12-én?
-1703 ? Zászlót bont a kuruc felkelés. II. Rákóczi Ferenc és Bercsényi Miklós május 12-iki keltezéssel kiadja Breznai kiáltványát és elkezd?dik a Rákóczi-szabadságharc.
-1944 ? Adolf Hitler az ausztriai Klessheimben Jozef Tisoval és Vojtech Tukával tárgyal. A Führer Szlovákiától katonai er?feszítéseinek fokozását, üt?képes véder? bevetését követeli.
Halálozások :912 ? VI. (Bölcs) Leó bizánci császár

-Az ápolón?k nemzetközi napja. 1820-ban e napon született Florence Nightingale brit ápolón?, aki az 1853?1856-os krími háborúban végzett munkájával szerzett hírnevet.

Kinek mi a valóság? nekem nem ez amiben élek, de addig is itt helyt kell állni, mert itt vizsgázunk (tömegesen nemsokára).

…a saját és más hasonló dolgokat átél? emberek tapasztalataiból tudom mondani, hogy a nyugalmadat ?rizd meg..fura ezt mondani, de vedd természetesnek ami történik, mert nem az a természetes amiben az emberek naponta élnek.

Mert az is…hiszen megláttad a mátrixot.

Szándékosan ne keresd a számokat, abba szoktak belezavarodni az érzékel?k.

A számokon túl más is elsz, meg volt eddig is.

Egyszer?en fokozatosan meglátod a 15-dik et.
Japán sziklakert (wiki)

mellette meg megjelenik majd Vénusz is…illetve ? fog beküldeni neked a válaszokat a Mátrixba, mert az id? ott kint nem létezik csak itt nálunk.

Én kérdezek és a rendszámokkal, számokkal, szavakkal embereken keresztül kapom a választ.

Megkérdezek magamban valamit T?le…5 perc múlva jön egy link a kollégámtól vayg egy oylan mondat amit ? sem ért miért mondott nekem akkor abban a pillanatban… akivel még nem beszéltem iylen dolgokról vagy csak érint?legesen és ritkán,…vagy pont ott nyitok ki egy könyvet amit 10 éve meg sem néztem…vagy pont oda klikkelek agy videóba pont ahoz a másodperchez etc…etc..

Ezért nem lehet nekirontani a másiknak, hogy nézd meg a Mátrixot…ebbe tu. mindenki összeomlana…ha nem lenne az észlelésben fokozatosság.

Most pedig amikor összeomlik majd tervezetten a Mátrix – eleven szülés lesz – akkor majd kiderül kik éltek eddig igaz kapcsolatban, igaz barátságban és valóban van-e bennük emberi szeretet, amikor majd eltünik a pénz a számlákról 1 sec alatt és senkinek nincs hol laknia.

Nagyon érzékeny emberek különösen figyeljenek a szívükre…
a lényeg, hogy nem kell hisztériázni, mindenben rosszat látni ami nyugtalanító érzést kelt bennünk.

Szemlél?dve viszgáljátok a tapasztalást és akkor megtudjátok mi a feladatotok, mert mindenki egyedi feladatot kap…de nem úgy, hogy Asthar parancsnok 5000 email küld meg nyit 50 db blogot.

A meghívás egyedi lesz…ez nem politikai naggy?lés…