Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Szpacsek
Felhasználó

Hát igen, ez fordítást érdemelne.
6 óra 35 percen át tart … jó sok érdekes dolog lehet benne … pl. a Szürkékr?l ….

Poszeidónról én már hallottam!
? Neptunusz isten – másnéven, de a lényeg, hogy ? az atlantiszi híres civilizáció, Poszeídia megalapítója, amit Platón leírt! (Amit Szolón tudott meg az egyiptomi papoktól!! )
A f?városát, Poszeidóniszt (Atlantisz-várost) idén találta meg egy nemzetközi kutató–búvár–régész csoport!
Hát szóval ez a Poszeídia (Poseydia) szigete, ez Atlantisz kontinensének az utolsó fennmaradt darabaja volt.. Mert el?ször volt a “régi”, nagy Atlantisz – úgy kb. 1 200 000 éve – aztán kés?bb ez kettészakadt Ruta és Daítia (Daitya) szigetekre… 800 000 évvel ezel?tt. Ruta volt az északi, nagyobb sziget, Daítia meg a déli, kisebb! Ekkor már nem éltek a régi, fekete fej? rmoahálok…. viszont Daítián, a szubtrópusi éghajlatú szigeten újra a tolték fekete mágusok kerültek hatalomra — a toltékok korábban birodalmat tartottak fenn a “nagy” Atlantiszon. Rután a szemiták éltek nagy hatalmú pap-királyaik uralma alatt, és az Arany Kapuk Városa volt a f?városuk.

Szóval; kés?bb már csak Ruta és Daítia jelentette Atlantiszt, mégés?bb pedig Rutából alakult ki Poszeídia! (Daítia pedig elsüllyedt!)
És Poszeídiát, POSZEIDÓN isten birodalmát (aki a sziget els? királya volt) írta le Platón, a f?városával együtt, a Timaiosz és a Kritiász cím? m?veiben. Innen tudunk róla. (Atlantiszról.)
(Az információit Szolón görög államférfi tudta meg, akit “a bölcsek legbölcsebbje” névvel illettek — Egyiptomban, Szaisz városában, a helyi papoktól, akik ?si tudást ?riztek, és sok titkos információ birtokában voltak — i. e. 571.-ben, kb. 100 évvel Platón el?tt.)

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Nah, ezeket úgy érzem fontos volt elmondanom Poszeidónnal kapcsolatban, mert nem mindenki tudja! (bár én már sokat írtam err?l itt a paranormálon) 🙂
Poszeidón egyébként tengeristen is volt.

Ja, és még annyit hadd említsek meg:
Kés?bb Kronosz (Szaturnusz) király volt Poszeídia királya. Az ? lánya volt az a királylány, aki miatt Kronosz összeveszett Thot-tal, a f?pap (Thotmesz) fiával, és szám?zte Thot-ot Egyiptomba!
(ezt is írtam már többször itt a parán!) (Szerintem fontos!)

Thot: A bölcsesség és tudás íbiszfejjel ábrázolt óegyiptomi védistene. 🙂 (F? m?ve a “Thot Smaragdtáblái”, i. e. 36 000-b?l.)