Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Jázmin-illathoz:

Múltkor hibáztam amikor kihagytam, hogy olyan ember is eléri az 5dik dimenziót aki soha életében nem volt tudatos keres? oroszlán. Eddig is haltak meg emberek Gy?lölet nélkül a szívükben és hittel háborúban kórházban iszonyatos rákos fájdalmakkal, vagy csendben, nyugalomban.

Az elkövetkez? id?szak azonban minden embernek rendkívül nehéz lesz ezen a bolygón..Rejtettkéz világosan elmondja…ebb?l a szempontból is pl. igazat mond, hogy a tudatosan negatív lelkek seregének (persona non grata – orratlan lelkeknek) az kell, hogy egymásnak essünk majd és cserbenhagyjuk egymást (28 nap – éhség), mert akkor majd mindenki nehéz helyzetbe kerül.

Nekik meg szükségük van arra a következ? “életükben: az új id?vonalon vagy a 4.dikben, hogy majd tovább táplálkozzanak a tudatlan ostoba – lecsúszott lelkek kínjaiból. nekik meg csak akkor lesz biztosítva a jólétük a következ? ciklusukban, ha végigcsináltatják velünk az ostoba játékunkat…mert bizony sokan úgy vesznek részt ebben a cirkuszban, hogy nem is tudják.

Valahogyan így tudnám elmondani ismereteimet, de MÉG ÍGY SEM PONTOSAN.

Mondtam mindig a lélek szívkulcsa a kulcs – mert ez a történet id?tlen és csak ezzel a kulccsal lehet ebb?l a vérkönnyszarból kilépni – mert nekem bárki magyarázhat , aki nem tudja, hova kerülhet azzal utána azt csinálnak amit akarnak…és meg fogják tenni.

Rendkívül sok bolygó van, nem csak itt zsigerelik a lelkeket és végtelen id?vonalak, múltban és jöv?ben.

Azt is kérném, hogy akinek vallása van/vagy nincs és templomba jár/vagy nem, ne kezdje gy?lölni az egyházakat meg általánosítva a papokat.

Nagyon sok pap van aki tisztában van vele, hogy kígyófészekben, annak közepén dolgozik, mondanám azt is, hogy ?k vannak többségben, de ezt már ki hinné el nekem?

Én is sokat ismerek akik tényleg nagyon komolyan végzik a munkájukat és igazlelküek.

Szóval neked a jelképek jelentsék azt amiben hiszel, a hüll?knek meg legyen a SZENTHÁROMSÁG Delta Su-shar..az nem számít, hogy ?k azt cinikusan élvezik, hogy te közben ezt nem tudod..tudtad.

A Szentlélek igaz és valós fogalom és az Isten is, kinek melyik…