Válasz erre: Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból Válasz erre: Krónikák egy másik világból

Bison
Felhasználó

Negyedik típusú találkozások

Intro:
-link-

Er?s idegzet?eknek:
Tulajdonosi szemlélet és october 6 = 10/6= 20/12=?
33.3 + 33.3

-link-

Vége f?cím:
-link-

A fenti részeket 2 napos kínlódás után sem sikerült feltenni a Youtube-ra ami szokatlan mert azonnal visszautasította és még a 1 napos türelem meg figyelmeztetés sem volt, még a 3 másodperces tesztet is kiszürte a sz?r?. Ez azért érdekes.

Szerinted mennyire veszélyes rám és a családomra nézve ez, amit itt m?velek ezen az oldalon?

A barátom szerinted miért törölte a filmeket amit én feltettem a Youtubra az engedélyével, hogy megosszam ezeket az ismereteket magyarokkal akik kiemelten el vannak szigetelve ezekt?l az információktól (nem véletlenül).

Ez a film miért nem készült el végül?
Szerinted?

-link-

Lehet ugyanazért amiért a barátom is levette a csatornájáról?

Video-Ri-Deo
Ezt is törölték 2 perc után ezért a videán van…

F?címem: “…Senki nem ért semmit….”

Leírtam 1000x
New World – New Age – New Slave Race

-link-

-link-

csak nem gondolod, hogy olyanok kellenek majd nekik,
akik majd siránkoznak a családjuk, az iPodjuk, a kocsijuk meg a sörük meg a szépsegg? barátn? után a sarokba összekuporodva.

A DNS mintákat már 20 éve gy?jtik és már készen van a kolónia egy része.

A jegyzeteimet itt le kell zárnom.

Nem érhetem el a 27. oldalt.
Részt akarok venni az utolsó felvonásban.

Szombaton még találkozunk.

Legyetek bátrak, mert mindig van folytatás!
Ezt a barátom üzeni nagyon messzir?l.

Az ötödikb?l meg üzenik, hogy nagyon sajnálnak minket, folyamtosan pofáztak hozzánk. Aki ostoba majom az marad az marad.
Egyenként fogják kiemelni azokat akik majd átléphetnek a 9dik kapun, lesz akinek ehez meg kell halnia, mint eddig is mások tették, lesz akit átemelnek.