Válasz erre: Az emberi tudat befolyásolása .

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Az emberi tudat befolyásolása . Válasz erre: Az emberi tudat befolyásolása .

Merkurius
Felhasználó
kék wrote

Köszöntök Mindenkit a fórumon!
Kedves Merkuriusz!
Mivel elég elfoglalt vagyok, részletekben olvastam el és még mindig nem értem a végére, de a lényeges részeken már túl vagyok.
Úgy gondolom, nem véletlenül ajánlod a figyelmünkbe a belinkelt oldalt. Talán vannak személyes tapasztalataid az itt leírtakkal kapcsolatban?

Szia Kék .
Igen nagyrészt azért linkeltem be mert vannak a bent leírtakról saját tapasztalataim is , vannak bent olyan részek amiket akár én is írhattam volna . így számomra hiteles az oldal . Viszont amikr?l az illet? ír azok nagyrészt csak a technika által el?idézhet? dolgok . Ezenkivüli létezik még egy fajta szellemi befolyásolás is .

Lüty? . Egyáltalán nem félelemkeltés volt a célom az írás ajánlásával , csupán csak , hogy ha valaki esetleg ilyennel találkozik tudja mir?l van szó .
Egyébként az ember , ha elég er?s az akarata a tudata által felül tud kerülni minden ilyen befolyásoláson . Mivel mindenkire a saját tíszta akarata , a saját tudati energiája van a legnagyobb hatással . Éppen ezért van az , hogy ha valakin elakarnak érni valamit akkor legel?ször a tudatát próbálják meggy?zni , befolyásolni .