Válasz erre: Az emberi tudat befolyásolása .

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Az emberi tudat befolyásolása . Válasz erre: Az emberi tudat befolyásolása .

Névtelen
Inaktív

A mostani tudásommal, bizonyosságot nyertem a meg nem született állapotommal kapcsolatban.
Emlékszem, hajnalodott. Én az udvaron, a földön voltam és nézel?dtem. Egy kakas kukorékolt a szomszédban,a harmat kezdett leszállni a f?re. Fáztam. Felemelkedtem.Elkezdem lassan szállni az udvar és a ház felett. Jól éreztem magam.Ennyire emlékszem, többre nem. Azt viszont a mai napig tudom hogy akkor még a fizikai lényem nem létezett.
Még nem tudtam olvasni de érdekelt minden ami papírra volt nyomtatva, a színes mesekönyvek, képes voltam ezeket naphosszat nézegetni. Egy alkalommal kaptam egy könyvet, amiben,koromhoz képest nem volt írás csak szép rajzok amik koboldokat, tündéreket, manókat ábrázoltak.Boldog voltam, faltam a képeket. Nyári este volt és “valami ” kiszólított a kertbe. Szent János bogarak világítottak és én elmentem a kert végébe. Leguggoltam a f?ben és megelevenedtek a képeskönyv színes figurái. Játszottam a manókkal a kis tündérekkel és a koboldokkal.Nagymamám kiabálása hagyatta velem abba ezt a csodálatos kerget?zést, játékot. Muszáj volt bemennem. Ez a történet a mai napig foglalkoztat hiszen gyakran eszembe jut. Talán itt kezd?dött el az érdekl?désem azok után amiket a hétköznapi emberek többsége nem tapasztalt még (még?) meg.és itt kezd?dött el hogy éreztem és a környezetem is tudta hogy más vagyok mint a velem egy korú gyerekek. Engem a babázás és a tanulás mellett “elvontabb” dolgok is érdekeltek.Ezekr?l ennyit szerettem volna leírni…

A következ? meglátásom Merkurius posztjához.””Meg kell ismernünk ezeket az er?ket, fel kell tárni szervezeteik, végrehajtóik m?ködési mechanizmusait. Meg kell tudnunk, ki az ellenség, ki az igazi barát. Mire a kedves olvasó végére ér ennek a könyvnek, a régi világnézete összeborul, romjaira felépül egy új, amelyen keresztül már más szemmel fogja az eseményeket, és a körülötte zajló világot megítélni. Felépül bennünk egy új világ, egy új világnézet, amelyet már nem fog tudni megingatni a környezetünkb?l folyamatosan érkez?, az írott és elektronikus média által sugárzott tudatosan hamis kép.””

A világnézetet belénk nevelték.Ebben vagyunk benne.Egy új világrend kialakításához valóban új világnézet kell.Azért írtam le az életemb?l egy két kis meghatározó részt mert a könyv írójának is voltak gyerek korában különös tapasztalatai. ? ebb?l arra következtetett hogy megírja és felhívja az emberek figyelmét arra ami valójában jelen pillanatunkban létezik.Mit tud tenni az ember egyénileg egy új világrend kialakítására? Semmit.Akik eljutnak a könyv olvasásáig azok hát igen. Sajnálkoznak, sajnálják magukat, magunkat de ett?l többet nem hiszem. Nem az embereken, múlik hogy más legyen a világ. az emberek önz?ek, elbotorkálnak a maguk kis világában úgy ahogy tudnak és örülnek ha még egészségesen megérik a másnapot.Mit tegyenek? Addig jutnak míg elolvassák aztán minden megy tovább.
Véleményem szerint nem a “civil” emberek dolga az hogy minden baj okozóját az iluminátusokat,stb leváltsák vagy elkergessék netán örök kárhozatra ítéljék.Maguk az emberek erre kevesek, bármilyen nagy volumen? lenne is az elhatározásuk.Viszont az igazság az hogy MAGA az emberiség “termelte” ki a most ?ket elnyomókat, a mostani világ uralmat.A véleményem az hogy várni kell. Mint a tenger mikor lassan morzsolja össze a követ homokká mert ez egyik napról a másikra nem megy..
Aki gyerekkorában nem látja meg az apró manókat és koboldokat az feln?tt korában az óriásokat sem fogja..