Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek erről? Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

M3H4N1C
Adminisztrátor
lutyo wrote
Mehanic! Te nem hiszed a gabonaköröket! Akkor miért hiszed azt hogy egy entitás azért lép kapcsolatba egy állítólagos médiummal, mert üzenni akar valakinek. Nem gondolod esetleg azt hogy az a bizonyos entitás megtalálja azt akinek éppen üzenni akar? egyáltalán nem fordítva történik? Értem ez alatt azt hogy nem az él? akar “találkozni” azzal az adott lélekkel? Általában így szokott lenni. a halott entitás megtalálja azt akinek üzenni akar! A tárgyak mozgatásánál, gondolom, a poltergeis jelenségre utalsz. ahhoz viszont nem szükséges az hogy az az entitás gonosz legyen. Ha egyáltalán vannak gonosz entitások, ami így önmagában nézve is nevetséges. Arkangyalok segítésén, gondolom, az illet? fohászkodását érted a szorult helyzetében, mert érdemleges segítséget nem kap.

Kedves Lutyo!Nem értem,hogy jön most ide a gabonakör!Entitást annak hívjuk akinek démonival megegyez? ereje van sima lelkek akik még a fizikaiság ranglépcs?in haladnak nem hívhatók entitásnak itt is különböz? szinteket skálázhatunk.Másik fele akinek nincs médiumi képessége azzal soha nem tudják felvenni a kapcsolatot az asztrálsíkról!Mihály arkangyal segítségét meg bármikor ki lehet kérni nem kell hozzá fohászkodni egyer?en csak szépen meg kell kérni amikor baj van,hogy segítsen és itt nem a fizikaiságról ért bajt értem hanem az asztrál sík fel?l!Nagyon sokan nem tudják kihez kell fordulni segítségért és én mindig segíteni szoktam ebben.Remélem sikerült választ adnom kérdéseidre! 🙂