Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek erről? Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

Kaszai
Felhasználó
hahahaha wrote

Bocsánat,hogy az elmúlt id?ben ilyen inaktív voltam,de elég sokminden közrejátszott : /
Azóta 3 fura dolog is történt velem.Az els?nél az volt a fura,hogy amíg ott feküdtem lebénulva egy szúrást éreztem hátul a nyakamban.Mintha injekciót döftek volna belém…Utána magamhoz tértem,de nem találtam magamon hegeket.A második ilyen eset délután történt (eddig ez volt az egyetlen ilyen).Elég másnapos voltam,így délután négy körül elaludtam.Az egyik ilyen “félálmom” elég durva volt.Egy teremben ültem emberekkel,és az egyik azt mondta,hogy ébredjek fel nagyon gyorsan,mert ha maradok ebben az álomban,azt nagyon megbánom.Szabályosan éreztem a hangján a gonoszságot.Utána viszont visszaaludtam és hát jött a dolog kellemetlen része.Az (eddig) utolsó ilyen eset tegnapel?tt este történt,és eddig talán ez volt a legdurvább.Ugyanúgy,mint az eddigieknél,jöttek a fura “félálmok”,aztán mikor felálltam az ágyból,elszédültem,és megint nem tudtam se megmozdulni,se hangot kiadni,és a hallásom is elég tompa volt.Az volt benne a durva,hogy ez sokkal tovább tartott mint az eddigiek…Aztán mikor magamhoz tértem megint az ágyban feküdtem,és nem tudom,hogy ez valóság volt-e,vagy csak álom,de hirtelen az egész szoba elsötétült,mintha valami fölészállt volna.Aztán mikor fel akartam kelni az ágyból,megint jött ez a fura állapot.Próbáltam valami mozgást produkálni,rugdostam,meg csapkodtam a kezeimmel,erre valami megragadta a lábam.Tisztán éreztem,olyan volt,mintha le akarna fogni.Utána egyb?l magamhoz tértem.Tényleg nem tudom mi lehet ez,de már kezd durva lenni:S

Szúrós szer? érzés a nyakban,fura félálmok.
Ezek nálam is vannak,de már régebb óta.
De annyi hogy amikor nekem a nyakamban érzem a szúrós érzést,fel vagyok,bár már épp aludni akartam.
Ekkor fel néztem,aztán ki mentem cigizni^^
Ez nálam már rég óta így van,a fura félálmokról már írtam egy másik topicban,bár én nem tudom meg fogalmazni azokat az álmokat,csak hogy vannak,és vele járó érzések(nálam)
Még mindig fenn áll azóta is a dolog?:D