Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek erről? Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

TurulBoszi
Felhasználó

Mechanicnak igaza van, bár téved pár dologban. Lutyo pont az a baj, hogy az emberek mindenre logikus magyarázatot keresnek. Egyszer?en nem tudják elhinni, hogy van egy láthatatlan világ, ha meg történik vmi megpróbálják megmagyarázni logikus úton, ami persze 70% – ban sikerül. Hány ilyen storyt halottam már furcsa hangok, ijeszt? alakok stb stb, és a nagy tudomány nem tudott rá választ adni… szóval ennyit a lerágott csontról, amin b?ven van még hús. Michael arkangyalt simán meglehet kérni nem egy nagy kunszt, ugyan úgy, mintha anyukádnak elmondanád takarjon be este.

Az, entitások meg minden olyan lény, amely nem rendelkezik fizikai testtel. Kb ennyit jelentene. Ufók rendelkeznek fizika testtel a tárgyaknak is vannak fizikai kivetülésük, szóval ezek nem tartoznak bele. A démonok meg démonok azok is egyfajta entitások, de nem tartoznak ezek közé.

Tuti, hogy vmi fajta entitás van a közeledbe, vagy rajtad. Nálam ugyan ez történt 3 – 4 éve. Nem tudtam aludni, forgolódtam, felkelltem, aztán mintha lett volna vki a szoba sarkába. Haloztam egy pár komoly dolgot, ami a valóság határát súrolta. Meg persze napi szinten alvás paralízises tüneteim voltak.

Aztán kiderült, hogy van vki rajtam, és elküldték. Utána az összes bajom, ami addig volt elmúlt. S?t olyan is megoldódott, amir?l nem is gondoltam volna, hogy megoldódik ett?l. Ez egy tény.

Nem azt mondom, hogy ez általános minden esetben, de sok olyan esetr?l halottam, ahol vkin vki volt, és ugyan ezek a tünetek jöttek el?. Éjszaka nem tudott aludni, zsibbadt halozott hajmereszt?eket, volt vki a sarokban, alvásparalízise volt( bár ez több okból is eredhet), és nagyon furcsa álmai voltak.