Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek erről? Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

Névtelen
Inaktív

gladiator07!
Igazat megvallva én kissé b?vebb leírást vártam a sok éves tapasztalataid alapján,viszont nem ennyire rébuszokban elbeszélve.Gondolom, vannak itt páran akik szeretnék megérteni,értelmezni, a maguk tapasztalataival összevetni a leírtakat.
Én sok mindenben nem értek egyet:

“1. Az “alkonyzóna” – beliek, tehát a föld – közeli szellemiségek próbálkoznak, több kevesebb sikerrel, 3d – és anyagi s?r?ség?, ez lehet más lakott területeken is., él?helyel rendelkez?kre “visza ragadni”. Mint 1 gazda testre, rá telpednek, és szó szerint él?sködnek a terepen

Kíváncsi lennék a tapasztalataidra mert ,gondolom, ha ezeket leírod, vannak. de csak olyan hétköznapiasan leírva hogy többen értsék 🙂
Részemr?l mindíg is elvetettem ezt a nagy ragaszkodást az emberekhez általuk.Nem értem ezt a “más él?hellyel rendelkez?ket sem…
A “visszaragadást értem ez sajnos elég nagy t évhit a parajelenségek e szeletében mivel nem ragadnak, tapadnak stb. Elítélem és kinevetem azokat, -itt direkt nevekhez nem ragaszkodom, akik egy ingával vagy pálcikával megállapítják azt a tényt hogy bizony itt tapadás
van..Nincs olyan ember aki ezt felel?sségteljesen és bizonyíthatóan meg tudná állapítani.

‘Ezen állapot lehet, enyhe és sújosabb jelekkel bíró, látens “vérszívás”, egészen a nagy büdös halálig is elmehet, a menet!”

Most pedig itt jön el? megint az a csontváz, amit egy fenti hozzászólásomban említettem, akkor levetk?ztettem, most pedig felruházom, meg pedig úgy hogy a tévhitek szerint mindenféle betegséget okoznak,amiket ?k szenvedtek el még fizikai létükben, és azt átadják a bizonyos megszállottnak. Nem is tudom revidiálni ezt a nézetet hogy mib?l keletkezett. Talán a néphagyomány ihlette és a boszorkányokkal keverik vagy társítják esetleg helyettesítik be mivel a boszorkányok szoktak valakire rátapadni vagy betegségeket okozni állítólag, Mivel a boszorkányság ma nem olyan felkapott téma, így behelyettesítik,ezekkel a tulajdonságokkal azokat az entitásokat. amiknek ma nagyobb kultuszuk van. .

“Olyan hogy szimbiózis.., nincs! Itt csak vesztes, lehet.., TE!. ?’ nem, legfeljebb eltávozik, és keres mást. A megszabadíttatott – on fizikális és lelki sérülések válnak nyilván valóvá, és hordozza a végéig”

De bizony van szimbiózis,nagyon is. Teljesen független attól hogy ezek az entitások az “alacsony szintr?l” vagy magasabbról érkeznek, bár én itt szinteket nem látok olyan szempontból hogy ez mérvadó lenne e vagy sem. S?t nem is hiszek a szintekben. Egy szint létezik, még pedig a halál utáni pillanat vagy id? részecske amiben az elhunyt-már klinikailag bizonyítottan – egy ideig tud gondolkodni,tudja, látja a történéseket és konzekvenciát is tud levonni.utána meg valóban lét közben létezik-de nem reked-, nincsenek különböz? szintek. Szimbiózisról ugyanakkor beszélhetünk mert nagyon sok ember érzi, tudja hogy vannak körülötte és még sok esetben segítenek is.Az pedig egy más kérdés, ha tapasztalunk akár megjelenést valamilyen formában hogy azt hogyan dolgozzuk fel. Sokan keresik a kapcsolatot velük.de,sokan félnek.Ez a félelem vezethet különböz? mentális betegségekhez amikor az orvos nem tudja magát a betegséget diagnosztizálni mert az már a páciensben fizikai szinten létezik.és semmiféle vizsgálat nem hoz eredményt, tehát egy fantom betegségr?l van szó ami pszcihés eredet?. Ilyenkor gondolják azt a betegek hogy megszállás alatt vannak és ilyenkor fordulnak bizonyos táltosokhoz hogy leimádkozza róluk a megtapadtat ami végeredményben nincs is rajta Ez egy jó biznisz amir?l már sokat írtam

‘2. Másik járat az ufós – had.
?k’ keményebb dió. És’ mert így nem lehet kezdeni, de muszáj. Els?sorban fzikai lények eszt tudni kell róluk, 4 – 5. D – sek. Ett?l ritkább szövés?ek, ( képesek bes?r?södni, és lát6tatlanná lényegülni..)) már nem játszák, mert nincs szükségük rá!”

Valóban ez keményebb dió és valóban fizikai lények és valóban nincs rá szükségük..

3. A’ már itt’ lév?kr?, él?kr?l nem kell jellemzést írni, mert van köztünk.., aki B?VEBBEN kifejti, szinte, nap mint nap a tulajdonságukat. Ellenszer…?? Talán a SZERETET, vezethet el?re.”

A szeretet csak ember és ember között létezik. Más “pályán” semmit nem ér..