Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek erről? Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

maniac
Felhasználó

Még 1szer, de nem bisztos hogy utoljára!

Tehát, magamról: ..én, egy régebbi kiadás vagyok, meg ettem a kenyerem legjavát, nem a leveg?b?l beszélek.

Hogy át e éltem.., és honnan veszem..? Sajnos nagyon is, és caak a puszta segítség “beszél” bel?lem, nem a magam.., mutogatására. Van erre 1 mai definíció, de ez jobb. Nem szeretem az idegen szavakat, mert a magyar kifejez?bb.

Szilánkok:

Itt’ a teremtett, múlandó anyag “honban”, ..nem bisztos hogy csak emeber – jelleg? szellemeiségek “pályáznak, gazda testre, de alapvet?en ?K!
Mivel fent’ lebegnek fejünk felett, s körülötte. A föld körüli “ún. Alkony zónában”, akik nem képesek eltávozni az elszámoltatás helyére.

Párdon, alkonyzóna! Ez 1 médiumi, megefelel? ki -fejez, – és, ami 1 kötetnyi lehet, ebb?l morzsáztam, csipegetek. Saját, …aszt meg kell hagynom. Nem tudom elmagyarázni mert nincs rá szavunk!

Kérdés: ..miért idézgetsz, a kérdésed el?tt, én nem teszem. A fejemb?l jön, jönnek, csak úgy, spontán csíp?b?l “tüzelve”.!

Megszállók: ?k’ okozzák, a rátelepedésükkel, többekközött, az alkoholista személyiségeket, mert el?tte ?’ ivott mint 1 kefeköt?, s ezért. Túl sújos, de nagyon, elég profán.., de sajnos igaz, el?tte lev? életciklusában, habzsolta az életet, 1000. el, s azért. Perzse 1 id? után, miután magával vitte, ( visz..)) a gazda testet.., ha öngyilkolásig fajul, mert ilyen is el?fordul. ( 6.).

Ha’ vigyázol s figyelsz és nem használsz “sznbiózist”, ami non – szensz, tisztává, alakul6sz. Olyan 6almas sújtol szabadul meg a szellem, hogy újjá születeés pillanatát él( heti.) i, meg. Ráadásul a, ..mai vég id?kben, hisz ezért van 7. milliárd ember szellem, neki( k) ezért volt, vált szükségessé a testben, megszületése.

Ragadvány, ma’ már, belterjessé vált. Ne’ hidd hogy nincsenek ún., “boszorkányok”, akik le vehetik, mert látják.
Közöttünk élnek, mellettem, s közeledben.

Táltosok nem azért vannak. ?k’ kapcsolat az ÉG – s FÖLD, között, ne keverd, mert már katyvasz, az egész emberi KÉP..!!

Csak puszta barátság, ..írásom tart – alma. Ha’ 1 ember társamat megmentem, már nem éltem hiába.

A TE’ szellemi segít?det ( idet..)) mert mindenkinek van, nem keverhetetd össze a megszállóval. ?’ bármit is teszel arra terel” amarre, TE’ neked.., menned kell. Ha az öngyilkolás “el?estééig”.., akkor nem tovább.., de tanulsz bel?le. Mert au ÚTON, vagyunk.., a haza vezete?n, bár menyire is görönygyös, és sikamlós. Te’ érted van, s én értem. MINDANYIUNKÉRT !!!!

Nincs keverés, maszatolás. AZ út, VAN. Olyan hogy nincs.., NINCS. Csak a VAN.., van!!

hahahának szólt: ? még 17 .éves, jöv?je van, nekem már, multam van, … jöv?, “KÉPPEL”! De’ ez már a múlt, jövöjének a tegnapja.

Ne’ feledd honnan jöttél, s merre tartasz. Visza az eredeti – SZELLEM OTT – HONUNKBA!

Agy?. Egy pogány.