Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek erről? Válasz erre: Mi a véleményetek erről?

hacsek
Felhasználó
mehanic wrote

hahahaha wrote
Érdekes válaszok: Quamatel,neked mikor ezek az élményeid voltak láttál is valamit? (fények,stb. amiket írtam) Egyébként ezt a “médiumos” dolgot hogy tudnám el?nyömre fordítani? És ezek a gonosz entitások tudnak nekem ártani? Amúgy igen, úgy emlékszem hogy kicsi és rózsaszín alak volt,és fénylett a teste,de már nagyon régen volt,és egészen kicsi voltam,szóval lehet nem emlékszem már annyira tisztán.

<div><br /></div><div style=”text-align: left”><span style=”font-family: verdana, tahoma, arial, sans-serif; color: #cbcbcb”><strong><div>A médiumi képességet úgy tudod el?nyödre fordítani ha valamelyik lélek kapcsolatba lép veled,hogy adj át valakinek valamilyen információt. “Esetleg neked”</div><div>Nekem volt már rá precedens.</div><div><br /></div><div>A gonosz entitásoknak nagyon nagy erejük van képesek nagy tárgyakat mozgatni könnyedén ráadásul pszichésen is támadni tudnak szóval ha egy ilyen nézett ki magának miel?bb jobb ha kéred Mihály arkangyal segítségét.</div><div><br /></div><div>Lord Surea után Mihály arkangyalnak van a legnagyobb ereje nem véletlenül ? a spirituális védelmez?nk.</div></strong></span></div>

Kedves hahahaha
fogadd meg mehanic tanácsát! Anyukám is ezt tanítja.Modndd meg neki,nekik hogy ha ártó szándékkal jöttek nálad nincs helyük,ha meg jó akkor legyen szíves és valamiképp fejezze ki érthet?bben mit is akar.Az angyalok is segítenek,valamint tudom,hogy nehéz de meg kell próbálnod megtartani a pozitív légkört.Hallgass vidám zenét,nézz vígjátékot miel?tt lefekszel stb.
Remélem minden rendben lesz:)