Válasz erre: Mi a véleményetek Ellen Crystal Csendes invázió cím? könyvér?l? Valóság,vagy kitalácíó?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Mi a véleményetek Ellen Crystal Csendes invázió cím? könyvér?l? Valóság,vagy kitalácíó? Válasz erre: Mi a véleményetek Ellen Crystal Csendes invázió cím? könyvér?l? Valóság,vagy kitalácíó?

Szpacsek
Felhasználó

Igen! Mindenkinek másmilyen könyvek tetszenek!

Lehet hogy jó, csak nem olvastam… így nem tudhatom… engem más ufósesetek vizsgálata érdekelt… volt néhány, amir?l nem hallottam, vagy nem ismerem.
(Úgyhogy jó, hogy te és Mulder87 ezt a könyvet is megemlítettétek mert így legalább err?l is hallottam – hogy mir?l szól..!) 🙂
Nekem a kedvenc könyvem az Yliaster Daleth : Elveszett világok c. könyve volt (Édesvíz kiadó). Meg még egy jópár hasonló.

Betty Hillék esete a ’60-as évek elején az egyik legels? komolyabb UFO-s eltérítés volt..amit a Szürkék hajtottak végre az embereken. Hát én azt az esetet se nagyon szeretem, mert egy kicsit “unalmas”… (Voltak sokkal érdekesebbek is! ) De nem is lenne jó, ha mindenkinek ugyanaz tetszene! Szóval, olvastam, részletesen az esetet. Találkoztak az UFO-val a szabadban, a földönkívüliek bent a szerkezetben jó alaposan megvizsgálták ?ket… Barney Hillnek kivehet? m?fogsora volt .. azon jól meglep?dhettek. Beszéltek nekik az ?rr?l is, a bolygólyukról, a Tejútrendszer lakott helyeir?l, és a köztük lév? kereskedelmi útvonalakról is. De ezekb?l Betty Hill szinte semmit nem értett, mert kevés csillagászati ismerettel rendelkezett …. 😐
Viszont kés?bb, a kutatóknak, akik ?t kikérdezték, le tudta rajzolni a csillagtérképen látottakat!
És ennek alapján a csillagászok be tudtak azonosítani több csillagot! Meg bolygórendszert!

Szóval ez az eset volt az ufológia történetének egyik legels?, nagy eltérítéses esete!

Amúgy, tudom én, h. nem olvastam minden könyvet! Van még mit megtudnom – az igaz! Csak az általam legérdekesebbnek és/vagy legfontosabbnak, legjelent?sebbnek tartott könyveket olvastam — egy párat. (Kb. úgy 20-at.) Whitley Strieber könyve, az a “meseszer?”, az pl. NAGYON NEM TETSZETT NEKEM — végig sem bírtam olvasni! A Communion! Az — úgy ahogy te mondod — egy kalap sz*r!
Én igenis hogy a tudományosabb m?veket keresem és szeretem, nem a meseszer?eket. Illetve az a történet, ha mese szer?, de igaz — akkor psrsze, hogy jó!! Érdekel.
Én rettenetes sok tudományos dolgot kutattam ki a témában. (Bár azt hozzá kell tennem — hogy se fizikából, se kémiából, se matematikából nem vagyok nagyon jó, csak átlagos a tudásom ezekb?l.)
Inkább a humán és filozófiai kérdések azok amik mennek nekem, és érdekelnek, persze a mitológiák is, a mondák, például, csak igazak legyenek! Valóságmagvuk legyen! Mert a kitalált történetek, meg a sci-fi regények, hasonlóak — azok NEM ÉRDEKELNEK! Szóval nem érdekelnek az ilyen “szórakoztató fantáziaszülemények” – melyek nem is igazak…

Régen a gyerekkorban mindenki hallott olyan meséket, mert sok mese kezd?dik így:
“Valamikor, réges-régen…..amikor a Földön még az óriások (is) éltek … és uralkodtak..” stb.
Na. Én meg kikutattam azt, hogy ez a VALÓSÁGBAN, igazság szerint, pontosan hogyan is volt !! Mert tényleg éltek! A népmeséknek, népmondáknak van valóságmagvuk, valóságalapjuk.
Engem f?képp ez a része érdekelt a témáknak… Ennek a rendkívül sok paranormális témának.