Válasz erre: Mire véljem?

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Mire véljem? Válasz erre: Mire véljem?

hacsek
Felhasználó

Szerintetek ez mi lehet?
Anyukám eléggé ezos beállítottságú és engem is érdekelnek a paranormális dolgok.De egy ideje már annyira nem foglalkozom ilyesmivel,ezért nem hiszem hogy a túlzott ilyen írányú érdekl?dés ártott volna meg…
Szóval teljesen kiszámíthatatlan id?közönként egyszer?en képtelen vagyok normálisan aludni.Rámjön valami rettegési roham mikor félálomban vagyok.Igazából nem is egészen vagyok magamnál,de nagyon félek magamra húzom a takarót és nem merek magam köré nézni…folyton azt érzem,hogy ha felkelnék és körülnéznék látnék valamit …nagyon er?s menekülési késztetésem van ilyenkor,múltkor ki kellet mennem anyámhoz az éjszaka közepén ,és ez azért 18 évesen elég ég?,de egyszer?en képtelen voltam továbbra is a szobámban maradni.
Az egészben az a legfurább,hogy nem folyamatos,hetek s?t hónapok telnek el anélkül hogy bármi baj lenne…aztán megint:s Nem értem…anyám mondhatni ért hozzá,hogy ha van ott valami az eltüntesse onnan,és általában ha beszélünk róla jó darabig nem jelentkezik semmi…
De néhány hónapja sikerült felvernem az egész házat. Tudtommal nem szoktam beszél álmomban,de most egyenesen üvöltöztem,tesóimmal vitatkoztam.Mindezt úgy hogy csak az utolsó pillanatoknál ébredtem fel igazán…
Állítottam,hogy volt az ágyamnál valaki !:O Az éjszaka közepén veszekedtem mindenkivel és azt mondtam hazudik az aki nem látta hogy volt ott valaki…viszont felidézni nem tudok senkit és semmit,megint csak a szorongásra emlékszem…

Ha valakinek van ötlete léci segítsen kideríteni mi ez 🙂