Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

zplus
Felhasználó

-link-
-link-
-link-
-link-
10 évvel ezel?tt volt egy álmom. meghaltam. egy asztalnál ültem, valamilyen m?helyben, kávézni készültünk, és azt mondtam a többieknek, ne ijedjetek meg, mert én most meghalok. a többiek röhögtek. a fejem az asztalnak üt?dött és magamat láttam (és mindent láttam) ahogy a fejem az asztalon fekszik, a többiek rázogattak, megpróbáltak újraéleszteni, miközben az egyetlen gondolatom az volt: mit fog ehhez Olgi szólni? mintha bármi beleszólása lett volna a dolgokba.. azóta nem félek a haláltól. mert nincs halál. csak annak, aki ragaszkodik ehhez a (keszty?höz, amelybe belebújunk, ehhez a kabáthoz by Cseh Tamás..)

Nincs halál. a halál könnyebb, mint a születés-az nagyobb trauma. csak tudd, hogy ki vagy: nem a tested. azt leveted.

és ez felvet egy csomó kérdést is. mi a fontos? a szeretet. a gyerekeim nem a tulajdonom, azért jöttek ide mind a négyen, hogy engem tanitsanak.
ne bántsátok a gyerekeket. ?k olyanok, amilyeneknek nekünk is kellene lennünk..