Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

Bison
Felhasználó
mckenzies wrote

PakalZ: az elso forumod indulasakor voltak tele “ufo”-s dolgokkal a hozzaszolasaid. Joval kesobb emlitetted, hogy erre azert volt szukseg, hogy minel tobben elkezdjenek olvasni, de azt akar el is lehet felejteni, mert nincs jelentoseguk. Most visszatertel ezekhez a temakhoz? Nem varom, hogy megindokold az okat, de szamomra nem teljesen vilagos. Vagy ismet ez a celod?

Ezzel a korábbi mondatommal kereteztem téma kezdetét és végét, egyszerre.

Az UFO – Hybrid téma nyitó és összeköt? kapocs marad folyamatosan, hiszen a kezdetekt?l irányítják az emberiséget – a testnek nevezett lélekcspda alkotóiról van szó – haszonbérletben vagyunk “pawn” a sakkban és irányítják mindennapi világunkat.

Nekem is voltak meghatározó UFO élményeim a 4. és az 5. dimenzióval (bár utóbbira nem használom az UFO kifejezést meg a definiciója sem érdekel, egyel?re ez a szavunk van rá).

A metafizikai világ azonban sokkal magasabb szint? még az un. UFO-knál is magasabb rend? létezési formát-kat is magában foglal.

“A léleknek nem kell ?rhajó, hogy bejárja a dimenziókat”…. idézek a Vatikán UFO témákkal megbízott püspökét?l – neve most nem jut eszembe.

A lélek végcélját tekintve úgy gondolom nem kell csak az UFO témában elmerülni, lecsáklyázni magunkat ezt továbbra is így gondolom, mert az “alma” a lélek létezésének tudata a legfontosabb, minden felett álló elpusztíthatatlan de a testbe zárt öntudatlan lélek kizsákmányolható “energia forrás kimenet – erre nincs jó szó”.

Azonban a tudatlan -lélkek utját hamarosan a 4. dimenzió UFO management és Sikoly Zrt. elnök vezérigazgatója fogja meghatározni-beavatkozni egy komoly eseménnyel és aki erre nem tud “lélekben” felkészülni az sajnos nagyon nehéz helyzetbe fog kerülni.

Én ezt akarom elmondani nektek és persze a z 5. dimenzióról is próbálok írni linkekkel zenével néha a súlyarányok, hol ide hol oda billennek – ebben biztosan hibázok sokszor – a dolgok meg összekapcsolódnak.

Az emberiséget nem emberek irányítják és a végcéljuk leírhatatlan.

Az iraki sivatagban lév? 13.000 éves anunnaki repül?teret tu. senki nem hiszi el nekem amikor elküldöm “UFO szakért?knek”, azt sem, hogy az MI5 logo is egy Triangle UFO-t ábrázol. Ez van nem érdekel, én ismétlem ennek ellenére.

Lassan fel is adom ezt a témát, csak 1 hónapja gellert kaptam, mert láttam ?ket Budapest-Érd felett nagyon közelr?l és rögtön eszembe jutott az El Condor pasa EREDETI dala.

Ez a téma meg a legveszélYesebb minden oldalon.

Továbbra is azt gondolom, hogy er?s hit és er?s lélektudat ER?SÍTÉSE szükséges a mindennapokban és a jöv?re nézve, mert az ami jön lesz akinek megváltás lesz és lesz akinek irtózatos karantén akik fagyizóban vannak azoknak meg fog akadni a gombóc a torkán ha majd felnéznek az égre.

Quaratine – Karantén

Kar-A(i)nT-“E”-N

Lélekcsapdákról – Wilheilm Reich (wiki)
vagy
Dusan Makavejev : W.R. avagy az orgazmus misztériuma (wiki)