Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

Bison
Felhasználó

“Felkészülni a legrosszabbra és remélni a legjobbat..”

“29” – E

-link-

-link-

Ahogy a pók szövi hálóját…
-link-
3:20-

1890-ben leírták mikor és hogyan, 1914-ban és 39-ben megcsinálták, 1998-ban letervezték…egyeztették a részleteket..itt nincsenek ruszkik meg kínaiak, meg amik, meg irániak…ezek egy asztalnál ülnek mindig…ezt várja el a Fönök.

1 éve leszállították San Diegoba a bunkerromboló bombákat, a kínai hüll?k felhergelték már a “sajátjaikat”, az iráni zöldek már nem gy?zik fenntartani a lázas állapotot az amerikaiak már hetek óta oda koncentrálták a flottájukat. Az oroszok szintúgy az egyetlen üt?képes flottarészüket.

Szóval az Ordo Ab Chao forgatókönyv beindult.
Nálunk is. Mindenütt.

Lehet magunkat ámítani, hazudni, de a WW3 már elkezd?dött csak éppen a felel?s, tisztelt sajtó és a történészek nem kapták meg a hivatalos faxot…már csak a szikra hiányzik.

Szóval történjen bármi, akkor is a legfontosabb, hogy akár szenvedés nélkül akár szenvedéssel kell innen távozni, jó ha tudod van folytatás és az, hogy az milyen lesz (Gyugyus vagy szabad) attól függ, hogyan lépsz ki ebb?l a történetb?l, milyen lelki tartással és öntudattal, bizakodással, hogy sikerült embernek maradni az embertelenségben akár segíteni másokon , hogy az id?ben befizettem a csekkeket – anyám erre tanított, apám rendes iparos, lakatos volt én is az voltam mindig – kis rendes emberb?l ne válljon reszket? éhes vérengz? majom. Valahol ez a rövid távú cél…sztem…meg nem mindent minden áron.
Van pillanat amikor bele kell mosolyogni a halál arcába.

A köreidet már 10000x bejártad pyramid csokival , korbáccsal vagy anélkül. Szerintem ideje megérkezned.

Mit gondolsz miért tolong most 7 milliárd Földpusztító lélek egymás hátán…a 9dik kapuban? Tudattalanul vagy tudatosan.
Sokszor nem is érdemes menekülni, ha úgy látod, úgy méred fel a helyzetet akkor nézz szembe azzal ami éppen utánad jön vagy eléd állt, gyorsabb az utazás meg segít a harc az öntudat megtartásában, de ne te döntsd el mikor szállsz ki, azt mások csinálják, de nekik van szerz?désük és tudásuk Amadeus-val (Toblerone: 9.11), az meg nem a te technikád, azzal ne próbálkozzál meg egyébként sem hiszem, hogy együttmüködési szerz?dés keretében jétszadoznál a kor erkölcsei szerint 6-9 éves fiúgyermekekkel..az nem a te formád.

Meg ne sajnáld magadat…ezen lehet a legjobban elcsúszni.
Szánalmas és nevetséges dolog. Nem méltó a lelkedhez.