Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

Bison
Felhasználó
reglny wrote

PakalZ wrote

Akinek tudnia kell, mindent tud a londoni készül?désr?l.

Akiknek tudnia kell róla tudják mi készül és
mindent meg fognak tenni, hogy megakadályozzák.

2001-ben nagy hibát követtek el a WTC tornyokkal.

A katonák nem olyan hülyék mint aminek be vannak állítva.

Reméljük így lesz! De azért biztos ami biztos, vannak akik kihagyják.
” Phelps most hét számban indul, köztük 400 méter vegyesen szombaton, ahol Cseh Lászlóval is összecsap. Az eddigi gy?zelmei közül egyiket sem emelte ki, mint mondta, mindegyik egyformán kedves a számára. Az olimpia pénteki megnyitóját az amerikai úszók is kihagyják, annak ellenére, hogy Phelps számára is ez lenne az utolsó alkalom részt venni a ceremónián. Az úszó elégedett a londoni körülményekkel, a londoni ételkínálat különösen ízlik neki.”

Az ébredés minden szinten zajlik és nem mindenki gonosz – ellenkez?leg –
aki ma hatalommal bír.
A világok harca magas szinten is zajlik (AF447, A. Lincoln, JFK, BravoM….etc…)

UEFA-n hajót és vonatot akarták használni, mindkett?t megakadályozták.

Természetesen nem fogják elmondani közben sem mag utána sem semmilyen tömegrendezvényen, hogy mit sikerült elhárítani, ez mindig trv, volt egyébként soha többet nem mentek volna az emberek semmiylen rendezvényre vagy min halálra taposnák egymást.

Ez volt a repülésben is, én magam emlékszem amikor bombát talált egy fedélzeti mérnök egy járaton kés?bb sem mondhattuk el senkinek és értetük a súlyát.

Mondtam nektek és az összes ?rült elméletesnek mint amilyen én is vagyok, hogy nem kell hisztériázni, meg killiluminatit üvölteni, mert ez az egész annál sokkal kifinomultabb és szerteágazóbb küzdelem mint aminek els?re látszik.

Gyakran maguk az ?rz?k gátolják meg, hogy az emberekre zúdítsa valaki az általa kiderített igazságot, nagyobb kárt okozna mint els?re gondolnánk. Olyan primitív agyatlan és zsigeri reakciók érkeznek most is, hogy a tömeges ébresztgetés lehetetlen és kizárt.