Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

Bison
Felhasználó

Mask

A rendkívüli helyzet(ek) megmutatja valódi énünk, lelkünk valódi “arcát”.

“Grenade”
-link-

“Rejtett kézt?l” idézet:

“Nagyon fontos számunkra, hogy a bolygó Negatív polaritásban legyen a Nagy Aratás idején, tehát az Önérdek Szolgálata állapotában, nem pedig a Mások Szolgálatán alapuló Pozitív állapotban. Negatív Aratásra van szükségünk, és remekül segítetek bennünket célunk elérésében.
Hálásak vagyunk nektek.

Drámai klímaváltozások lesznek, megváltoznak az id?járási körülmények a következ? néhány évben, a Nagy Aratás közeledtével. Olyakor háromszáz mérföld per órát is meghaladó szélsebességet fogtok tapasztalni. Tomboló cunamik és nagy kiterjedés? pusztító katasztrófák várhatók. 2009 vége, 2010 eleje felé a jégsapkák jelent?s olvadása következik be a napsugárzás hatására, emiatt drasztikusan megemelkedik a tengerszint, és sok nemzetközi nagyvárost elborít a víz.”

A kígyófészek és a egérlabor takarítása során kiderül, kinek van még érzékenysége orra a virágillatra és ki az aki plazmaTV fosztogatásba kezd majd a Big Bada Áramszünet kezdetén.

Blue Line:
0:44-t?l
-link-

Azon túl, hogy egyáltalán nem érdekel a véleményed, elmondanám,HOGY a fentiek miatt, nem érdemes vasba öntött veléményt alkotni ismeretek nélkül (sem) semmir?l.

Pl. nem érdemes véleményt alkotni szabadk?m?ves írókról, filmrendez?kr?l, költ?kr?l, földrajz tudósokról meg sok száz szabadk?m?ves színészr?l pl. de még politikusokról sem.

Nekem sem kéne.

Már montam, hogy a hybridek is elnyomásban élnek (iszonyatos elnyomásban), mert nem a faj, a nemzet vagy az újjak száma fontos, hanem az ALMA ami nem ismer b?rszínt sem pedig zászlót.

Ezért nem érdemes zsidózni, cigányozni, románozni, sz?ke n?zni (ezt kétértelmü tehát szabad), sem pediglen nem érdemes buzizni.
Mert egyébként, nagy árat fogsz fizetni.
Én szóltam: UFF