Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

Bison
Felhasználó

Köszönöm a fordítást.

Bár nem kenyerem a kifejt?zsdi, most sem teszem azt teljeséggel, de már edzettek vagytok egy emelt szintü puzzle játékhoz:

Kifejt?s rész:

Mint láthatjátok jelen terület sajnos egy karantén – Vasmarok területe, azonban egyben egy csatatér, most is háború van, mindig is volt ezen a 3D-s sakktáblán:

God-s(5D) vs. Titans(4D)

8*8 =64 nézd meg a DNS szerkezet és sakktábla

a DNA tisztítás volt a cél illetve megtartás, megszerzés…fekete fehéret akar megszerezni, fehér a feketét…ez a sakktáblajáték véges határid?s, utána minden csapat viszi a sajátját, a sakktábla megremeg, az egyik oldalon a végs? szabadság, míg a másikban a 101-es szoba és THX1138-vár a vesztesekre.
Minden a gy?löletmentességen fog eld?lni, lelkenként. mint Rejtettkezes hybrid fehérgalléros softcorepartizán barátunk is elmondta amikor a maximumra hág az aratás pillanata és a negativitás (Földi pokol) elér mnket, ha akkor egymással szemben mértéktelenül közömbösek leszünk és vadak a nagy bajban akkor annak a léleknek vége, jön az “örök kárhozat”, olyan karantén amib?l kitörni újból….(?)

és akkor egy kis ismétlés:

+4+5 újj (és El Greco kezek 4 újjal):
-link-

3n3rgy – SHE Bangs

+1 ÚJJ, hogy meglegyen a valós 10:

-link-

Mindenki meg van szólítva, esztétika, zene, m?vészetek, dalok, képek és természeti szépségek által, már régóta.

Aki jobban odafigyel, meglátja, hogy személyes megszólítások jönnek. Jelek, képek, illatok, zene, számok, filmek, szavak a “semmib?l”. Lesz oylan amit soha nem olvasott sehol de tudja és kés?bb elé kerül a teljes információ.

Van akinek el?re jeleznek, hogy menjen ki az udvarra, oda repülnek fölé és köszönnek neki.

Van akinek alakzatokat rajzolnak a felh?kbe, de csak nagyon rövid id?re amíg felnéz az égre.

Én alapvet?en leszarom, hogy ki mit gondol arról amit írok vagy rólam mit hisz, nem szeretem sem a lelkendezést sem pedig a zsigeri trollkodást egyszer?en ez az én életem amit ide írtam és kész.

Ha jobban belegondoltok 12960 év után nem is rossz egy nagyobb sansz, hogy kijussál a patkánykerékb?l és még van lehet?séged oylan korban élni ahol azért több esélyed van tájékozódni és hozzáférni a m?vészetekhez, mint bármikor.

Mindkét oldal bevetette a marketing eszközök teljes fegyvertárát.
Nem biztos, hogy az a rossz amit annak vélsz els?re van annak érzékelsz.
A fagyizást egyesek még mindig nem értik, aki érti az felismerte, hogy az ?si veszélyérzetünket és önvédelmi képességünket altatták el örökre szóló létbiztosítással és “mert megérdemled” létformával ahol mindenki császár.

Éljetek még, nyaraljatok, igyatok finom borokat, sütizzetek, csak tudjátok, hogy a játék véges és a végén vizsgázni kell, emelt szinten.

Majd az aratásnál eld?l.

Vasmarok új emberszer? modellt gyárt (ott) az NWO rendszerhez ehez visz magával alapanyagot, új fajt – testeket gyárt -ott, majd a lelkeknek, sajnos lesz belép? várakozó…látom, elég. ?k(én) a 101-es szobában pótvizsgázhatnak(unk).