Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II. Válasz erre: Krónikák egy másik világból II.

Bison
Felhasználó

Majd megnézem a nem fél?, gúnyolódó deli vitézeket a “D” napon.

Meg kíváncsi lennék amikor 4dik típusú találkozás közben látnád saját szemeddel az alakváltást mondjuk egy céges tárgyalóban. Hamar kifehéredne a szátok széle, ami internetezés közben nem nagyon tud kialakulni.

Pedig úgy kéne tennetek mint aki semmit nem vett észre, ha még aznap gond nélkül haza akarnátok menni a családhoz és utána így élni évekig és dolgozni közöttük, hogy közben mindent olvasol a fejükb?l.

Bírom ezeket a “Vessetek a Mókusok elé” típusú legényked? beszólásokat.

Nagy mellény helyett inkább vegyetek er?s övet a gatyátokra és rá egy csapókaros karabínert a zsebetekbe csúsztatva amit aztán korlátvasra vagy f?téscs?re tudsz rácsapni, hogy ne emeljenek majd fel mint egy darab tollpárnát.

Ez meg még akkor is jól jöhet, ha földrengés után ki kéne emelni téged egy üregb?l vagy te akarsz más kihúzni.

A kalandra én úgy készültem, hogy 3-4 emelet magasságból tudok kötelet ereszteni a hátizsákomból. Nem kell ezt tenned, ellenkez?leg, ez túlzás. Csupán a játék kedvéért van és mert nem szeretem a töketlen toporgást.

Persze a végét, mint tudjuk, tudjuk.
Ez csak a kaland kedvéért – oroszlánoknak – sok zavarodott jólelkü bárány lesz akiknek kell majd segítség.

Egyébként meg nem sokkal veszélyesebbek ránk nézve, mint pl. egy polgárháborús anarchiában “persona non grata lelkületü “embertársaink.

Minden néz?pont és tapasztalás kérdése.

40 évig mi csepegtettünk nyulak szemébe babasampont meg gyártunk olyan malackákat és halakat melyek folyamatos fájdalommal születnek élnek, most pedig mi jövünk.

Pedig mindent tudtunk, mégis megvettük a kb…..ot termékeket.

Most is tudjuk, hogy rabszolgák gyártják a 2500 Ft os flexet Kínából, mégis megvesszük, mert akciós.

Köv. alkalommal mi törjük a követ és megyünk a labourba.
Már aki marad again and again.