Válasz erre: A föld elfeledett történelme :

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei A föld elfeledett történelme : Válasz erre: A föld elfeledett történelme :

Szpacsek
Felhasználó

Lemuria viszont nem alakulhatott meg 900 000 éve ….. Mert az Mu volt, és 150 000 éve jött létre. Legalábbis a civilizáció. De akiknek az utódai alapították — ?k is csak i. e. 300 000-ben jöttek ide, a Földön kívülr?l…. Mu szigetére…. Ataiszon éltek a lemuriaiak, de Ataisz az Mu UTÁN volt, nem? Szóval i. e. 11531 után!! Ataisz volt Mu utódkontinense! Egy szigetbirodalom volt, egy szigetekb?l álló birodalom, Nan Madol f?várossal Mikronéziában, Ponape szigetén!! Épp ezért épült Nan Madol is szigetekre, méghozzá mesterséges szigetekre — hogy ezt szimbolizálja.!

Szóval ez szerintem így volt, és nem értem, hogy mi jött létre (Lemuria) (??) 900 000 éve….
BÁR: lehet, hogy Lemuria az Indiai-óceánban, Madagaszkár és a Maláj-félsziget között (valahol középtájon) volt… mert ott is volt egy szárazföld!! És LEMURIA ennek a neve volt, ebben én biztos vagyok! Ugyanis a lemur maki, ez a majomfajta, Madagaszkáron honos. 🙂 🙂

Ataiszon, Ata-Íziszen is éltek Lemuriaiak egyesek szerint. Ezt is hallottam. Bár szerintem Ataiszon — ataisziak éltek. (pl. a hunok el?dei… Dorozsma f?városukkal.)

Ennyit szetettem volna hozzátenni a történethez!