Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

Bison
Felhasználó
Zsolt wrote

-link-

New York City Reveal Giant Pyramid Nuki járm? szerintem..

Tehát új ember hónapjában aratás.Amely az uroborosz részét képezi…amennyiben nem tévedek?!Alig van id?nk és fogalmam nincs mitév? legyek..,de mit is tehetnék.Mindenképpen bekövetkezik?!
Ez a film is beszédes:
-link-
Lehet ez is része a dolognak:
-link-

Köszönöm a videot.
Én látom a szemben lév? élét kb. 0:24-25 között egy pillanatra. Meg azért elhihetjük (én hiszem) a készít?nek, hogy a sötét égbolton azért látja a kontúrjait.
Roland Emmerich soha nem viccelt, mint ahogy a Stone testvérpár sem.

Nem kérhetem, hogy kezd el?lr?l az összes idevetett krónikát, sokat meg nem beszélhetek.
Amit röviden mondhatok:
– Sokat szeress.
– Segíts a szegényeken, elesetteken, tudatosan.
– Ha teheted igyál finom borokat, idéb finom a sz?l? is és élvezd a természetet.
– Edzél naponta.
– Írtsd ki a gy?lölet csíráit magadból (minden korlátolt faszság ami rasszizmus meg -izmus), még az agresszoroknak is van lelkük és karanténban vannak, még nagyobban mint mint.
– nem tudom mi lesz novemberben én csak könytáros vagyok és tálalom amit kamaszkoromban levetítettek de csak 4 éve aktiváltak – meg az el?z? életeinket (nem az UFO-k, csak nekük minden UFO)
ugyanez történt egy másik földrészen egy másik emberrel, ? autóbalesete után kapta ugyanezt a másik világban. Videoit nézhetted – én is csak linkekkel beszélek vele, ugyanazt tudjuk csak ? okosabb nálam sokkal). Nekem a festményekkel kezd?dött kb. 24 óra alatt minden bejött.
– A karanténban az a fura, hogy megszerettük mert puha és finom, ez nem is baj, szerencsések voltunk mert nem kell felpüffedt csecsem?inket elásni a szudáni sivatagban a meger?szakolt feleségünk mellé. Ott is a sarkukra tudnak állni nap mint nap, akkor mi miért ne tudnánk?

Szóval, szerelem és harc.
Útkeres? Oroszlánok vagytok, csak nem tudjátok.
Aki egyszer felkelt azt legközelebb már nem lehet láncra verni. Legyetek er?sek és önbizalommal bátrak, mert mind választani fogunk, vizsgázni fogunk.

Goya kísértetei c. film.

Ui:
Személyesen én speciel nem bánom, hogy nem kell sorban állni a hugyommal meg besugárzásra várni a körzeti orvosnál 70 évesen, meg szeretem a szexet így duplán nem bánom.

Azzal meg a tököm tele van, hogy naponta kettesével írtják ki magukat a családok a szegénység miatt és ez a sajtót és lakosság 90%-át kurvára nem érdekli csak ha már lehet mutogatni a hullazsákokat.

Tegyen végre valaki igazságot és mindenki kerüljön a helyére.

Na ez megint nem volt rövid.
Tehát hiteltelen.