Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

Bison
Felhasználó

A Pokol és a Menny valósága könnyen bizonyítható, vannak emberek ekik erre képesek és akik ki be tudnak járni a dimenziók között pl. a november 22-i vagy szeptember 11-i kapun és van olyan is akinek ehez nem is kell közvetlenül meghalnia.

Persze ez is csak a képzeletem világa.

Azok aki nem elég óvatósak az ébresztésben néha “áldozatul” eshetnek illetve kivonódnak a forgalomból.

Ezen az oldalon is van olyan vide?készít? akinek az édesapját megmérgezték, van akit meg pl. beleküldenek az Óceánba, mert túl hatékonyan, túl sok embert elér.
-link-

Ez egy partizán munka.

Én nem vagyok partizán se nem kiválasztott mittudomén kicsoda, csak könyvtáros vagyok, álmodozó és olvasó egyben.

Az elkapók több ezer éve még ma is szorgosan kutatnak az 5dik dimenziós kapuk (lokációk és id?pontok – korábban mondtam nektek a barlangokat) és a belép?k után…Tarkovszkij és Termintor tisztelete)…szerinted mit akartak megtudni péntek 13-ig amikor megkínozták a templomos eretnekeket (?) a mostani templomos jelz?t felesleges értelmezned már.

Ezért baromság cimkézni és err?l beszélni bármennyit is.

Például arról is, hogy két teremt? Isten van.