Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

Bison
Felhasználó

US

U – Yoke (Falanxter – JAVITVA mert elírtam – szín színpadi kép) W = U2
S – Serpent + a Naprendszer mozgása az eseményhorizont alá majd valamikor fölé…S alakban…Dollár jel is.

(a nagy Tervez? egyben grafikus is…nem csak matekos.)

meg Ass…

meg Us

mára el-ég volt a “jóból” ez után:

Meskete:
BabYlon…az emberek amikor réges-régen egyszer már megunták a gyilkolást és a baszást, a maradék békére váró lélek úgy döntöt új társadalmat-akat építenek…összeköltöztek kommunkákat hoztak létre a Föld kevés élhet? maradék pontján.

és akkor az aktuel kataklizma -mert mindig tudták el?re-idejére eltávozó (szerinted miért ismerték ezek a fura maja papok a Hold másik oldalát?) “nagyon szeretlek, köszönöm a kérdést” csapat visszatért és látva látta, hogy így ezeket nem tudom majd újból kontrolálni, (túl sokan maradtak pl Conan a barbár – ki látta?)…meg ügye az edzettség és a szabad leveg?….ez t?rhetetlen volt…
a project vége az északi indián történet,
(Dead Man – fent van a n3m3szisz álneves youtube csatornán) mert nem voltak sikeresek az egész Földön, földrészeken.

Ezt az egészet megtalálod a sumér táblákon is vagy sok- sok indán törzs mondájában. Írtam bel?lük egy könyvet anno.

Ott halt meg az emberiség még szabad maradéka és Old Shutterhand – a fehér ember lelkiismerete, vagy hogy is írják.

Tudom ez az olvasmány most emeli a hidegvérüek pulzusát, de az van, meg már minek az izgalom, tessék csak sütkérezni nyugiban ebben a szép indián nyárban.