Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

Elenoura
Felhasználó
PakalZ wrote

Cards – Kard Jelek – S-Words

-link-

-link-
-link-

Szívkulcs:
(nem elég látni, tudni kell, nem elég tudni érezni kell…egyébként elég érezni csak nehéz az út)

-link-

-link-

…ez “a feláldozta egyszülött fiát”…c. szövegezés nem fedi jól a történteket.
…amikor a kertben megszólította akkor elmondta neki mi vár rá és azt kik fogják vele megtenni…és elmondta neki azt is, hogy bármikor kiemeli amikor kéri.

Jézus vállalta, hogy marad. A kereszten is többször felajánlotta és a kersztúton is, hogy véget vet a szenvedéseinek bármikor, ha kéri.

Jézus és Mária nem vár áldozatot (ezért az a kijelentés, hogy feláldozta magát érettünk, hogy vegyük az adást), vért, csak szeretetet és azt, hogy csak azt tedd másokkal amit magad is megtennél.

A tetteivel megmutatta, hogyan kell átlépni a “zöld” vonalat és a piros” vonalat (Key examination chart – látástábla…tudod a 9dik kapus…11=II
Deaf (Leopard) POTE-C süket Gene kódos (K)Ey-E examination chart

-link-

Így lett bel?le “Szupersztár”

-link-

így születik a Nove-Ember

(Új Ember : Katolikus folyóirat)

Tudom ez a beírás sokakat felháborít majd a linkekkel együtt, de az sajnos, megint nem érdekel.

“Mondjuk nekik el másképpen is, majd ha felfedezik megörülnek neki és akkor elhiszik.”
Amíg az emberfia mondja addig nem hiszik.

Azt hiszem most válaszoltál valamire amit nem kérdeztem.
Tegnap este ezen a videón elmélkedtem,hogy mir?l is szól tulajdonképp…
-link-
valami dereng…