Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

Bison
Felhasználó

“Jelenleg ebben akadályozva vagyunk a mostani rezsim miatt, ami félelmen alapul; minden a félelemr?l szól. És a legnagyobb félelem ami nekünk fizikálisan megvan, az a halálfélelem, és ez a legnagyobb hatalmuk egyik része, az ilyen fajta félelem, ez az aggodalom, amit ?k növelni vagy csökkenteni tudnak — amit folyamatosan meg is tesznek.

Egyetlen pillanatról sem tudok, amikor ez nem így történt, amikor felszínre kerül ez a félelem és mi úgy reagálunk rá, ahogyan tesszük. Teljesen természetesnek t?nik. De mi történik amikor nem így teszünk, amikor megállítjuk ezt az érzést és azt mondjuk: Nos, ez csak félelem. Át tudjuk vészelni, akkor az az igazi kilétünk megtapintása.

Még nem hiszem azt, hogy jelenleg van elég ember, aki tudná, hogy ki is ? valójában. A saját fizikai létezésük szerint definiálják magukat, ami csak félelmen alapul, és ciklikus, és egyszer?en nem tudnak bel?le kilépni. És nyilván meg kell találniuk a kiutat.

Személyesen azt hiszem, hogy egy elmozdulás fog bekövetkezni — azért nevezem elmozdulásnak, mert azt hiszem ez fog történni; a földkéreg körülbelül 30 fokkal fog megmozdulni, olyan 1700-2000 mérföldet délre, és egy hatalmas felfordulást fog okozni, aminek a következményei nagyon hosszú ideig fognak fennmaradni. De az emberi faj nem fog kihalni. Még mindig itt leszünk. Az, hogy kik leszünk ennek a végén — ott jár most az eszem. És ami ezt a rezsimet illeti, nekik is ott jár az eszük. Ezért teszik azt, amit tesznek, mert ennek a végén ?k akarnak irányítani.

Nos, ha beavatkozásról beszélünk, itt fognak a “jóindulatú földönkívüliek” beavatkozni. Azok a személyek, akik igazából mi vagyunk, ekkor történhet a beavatkozás, de nem tudom. Egy er?s intuitív érzésem van, hogy meg fog történni, de jelenleg, a mostani helyzet nem segíti el? az ilyen fajta beavatkozást. Most még nem.

Nem érzik úgy, hogy ez a megfelel? id?pont lenne. És minden esetben, a fizikai élet egy nagyon, nagyon pici része annak, amik valójában vagyunk, tehát milyen fontosságot tulajdonítanánk ennek, tudván, hogy amikor átmegyünk a következ? ajtón, úgyis visszakerülünk haza?

Tehát mindezt figyelembe kell venni, és biztos vagyok benne, hogy vannak olyan emberek, akik ezt sokkal jobban ki tudják fejezni, mint ahogy most én. Én ezt csak egy nagyon személyes néz?pontból tudom kifejezni, és ez az, amit ösztönösen érzem, hogy megtörténhet. És mondom történhet, teljesen tudatában annak, hogy saját magamban biztos vagyok benne, hogy ilyesmi meg fog történni, és ez csak az a fájdalom amin át kell mennünk azért, hogy ez a rezsim már ne rendelkezzen azzal a hatalommal, amivel most.”