Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

Bison
Felhasználó

Dimenziók…

“B: Rendben. Egy másik kérdés amit fel szeretnék tenni, és ami egy nagyon érdekes vitatárgy lenne azoknak az embereknek, akik ebben a területben jártasok, az egy személyes kérdés: miért érzi, hogy a jóindulatú földönkívüliek, és biztos vagyok benne, hogy léteznek, Ön szerint miért nem lépnek közbe és mondják: Rendben fiúk, általában nem szólunk bele, de ez most már komoly és nem fogjuk megengedni. Lehetséges ez? Miért tartják magukat távol?

W: Nos, el?ször is. “Ezek a jóindulatú földönkívüliek” — igazából nem szeretem “földönkívülieknek” nevezni ?ket… azt hiszem, hogy ezek az személyek mi magunk vagyunk, ?k pedig mi.”

Én azt mondtem, hogy nem szeretem az UFO-kat és nem azt mondtam, hogy nem szeretem az “embereket”.

Néha érdemes újraolvasni régi anyagokat. Az agyunk egyébként sem képes minden részletet rögtön elraktározni.

Ill. képes lenne rá, csak le van blokkolva.

Példa erre a kémek iskolája ahol ezt a képességet vissza tudják állítani ami persze alany függ?, de lehetséges.