Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó
i.am.that.i.am wrote

Robo-S-T-Us wrote

“a halál nekem egy kapu”

nem baj, amíg lehet kimondom, amíg rám nem törik a páncélajtót..

részlet a filmb?l…

Megnéztem.
Minden ott volt, ami kell “hozzá”.

“…a fájdalom er?s, de a barát szeme még er?sebb.”

Úgy gondolom, lehet ez a folytatás:

-link-

Életem útjának felén egy sötétl? Erd?be jutottam…
kb.
20 – 40 – 60 – 80
ezek fontos id?szakok egy ember életében.

Hát igen, az egész “szövegkönyvet” idézhetnénk.

Említettem nektek, hogy a halál pillanatától függetlenül tehát nem csak akkor hanem az életben is, aki elég TISZTA lesz és áttépi fejét a Mátrixon (Tom Hanks már látta a filmben a kalapos barátunkat jó pár tanulási folyamat és lélekfejl?dés után)

azért eljön (jöhet)a HAJÓ HA JÓ (C-Hair-IOT…She Ship)…lásd a filmben így hívják…

Tehát majd a következ? életedben is (vagy majd valamelyikben)…18.5..19 és 20 évenként – egy életen belül-… a pontos napot nem adják meg de el?tte jelzik illetve egy küldöttet dobnak át, aki felkészít az útra.

A Monte Christo grófjában és a Kate és Leopold
c. filmben is megemlítik a 20 évet….

-link-

Az id?vándorok átvihetnek a Föld 2-re de akár átemelhetnek egy másik korba is vagy az 5dik diemnzióba…mivel beszélnek veled (mindent fognak rólad tudni) a választás közös lesz.

Ez a beírásom minimum 5 halálos ítélet, min. savfürd?.

Ebben pont az a jó hogy nem hiszed – ez a kifejezés sem jó a FLASH állapotra – mert az elhiszem kevés – majd ha jön a technikai tudás) a HAJÓ HA JÓT és a 20 évet így nekem a hitetlenségetek a pillanatnyi életbiztosításom.

Egyébként ebben a melóban nincs hatékonysági mutató meg kiértékelés.

Szóval ismételném a zugolvasóknak is:
Ne hagyják ki ezt a filmet és ne várják meg a torrentet.

Ne este nézd 3 órás a film és fáradtan nem érdemes.

ÉS NE GYEREKKEL NÉZD MEG!

+60

Még valamit…Kína ma a kozmetikai célú emberi fehérje legnagyobb export?re… Bodies kiállítás (Mr Halál)…föld alatti szervdonor hízlaldák és fekete kivégz? buszok (a reptérre menet , hogy id?ben a gépre kerüljön az anyag).

Azért is vágott mellbe a film, mert ezt a témát 5 éve én teljesen kinyomoztam a magam fájdalmára, még pénzemet is költöttem rá, mert akartam tudni, hogy igaz-e..én idióta.

és ha tudnátok kik készítik és milyen körülmények között a karácsonyi ajándéknak vásárolt kis és nagy bizbaszokat, a hányingert?l körbe forogna veletek a
karácsonyfa.

Tudom, megint elrontom ezt a szép ünnepet.

T?lem, akár holnap jöhet a Nap.

Idézet a filmb?l az okostelefonból:

“…nem engedhetem meg, hogy….”

a foyltatást megkeresed a moziban.