Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

Police officer claims flashing blue light was UFO

-link-

Határozottan állítja egy brit rend?r, hogy csakis UFO lehetett az a titokzatos repül? dolog, ami a birminghami repül?tér fölött ide-oda cikázott és közben villódzó kék fényeket bocsátott ki.

“Szuperszonikus sebesség?” azonosítatlan repül? tárgyat, állítása szerint igazi földönkívüli ?rhajót látott a birminghami repül?tér közelében egy fiatal rend?r, beszámolója szerint a furcsa szerkezet kékes fényben úszott és ritmikusan pulzált. A brit Metro cím? lap információi szerint azonnal felhívta a West Midlands-i rend?rséget és értesítette a kollégáját, aki az információval a légiforgalmi irányítókhoz fordult, de ?k semmi szokatlant nem észleltek.

A rend?r azonban nem hagyta ennyiben az esetet, egy UFO-rajongónak is elmesélte a különös “találkozást”, aki aztán rögtön meg is jelenítette a sztorit egy ezzel a témával foglalkozó weboldalon. “Észrevettem a fényt az égbolton, amely ritmikusan lüktetett. Rendkívül tiszta volt és kékes árnyalatban úszott” – állt a rend?r beszámolójában. “El?ször azt gondoltam, hogy egy repül?, de aztán rájöttem, hogy mivel ez egy önmagában álló fény volt, így nem valószín?, hogy repül?. Egyébként sem láttam még az égnek azon a részén repül?gépet” – emlékezett vissza.

A West Midlands-i rend?rség szerint a tiszt aznap éjjel nem volt szolgálatban, a furcsa incidens pedig nem került be a hivatalos bejelentések közé. Nick Pope UFO-szakért? ugyanakkor meg van gy?z?dve róla, hogy a rend?r valóban földönkívüli járm?vet látott, korábban ? volt az, aki a Védelmi Minisztérium körül állítólag cirkáló UFO-kat is vizsgálta.