Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

Katar-zisaim

“Flash Dance”

Volt egy kérdés, hogy hogyan éltem meg a Flasht…

mindig ébren voltam.

volt egy-pár:

– a gyerekkoromban ami bel?le megmaradt, felkeltettek de csak fényre emlékszem onnan “snitt” az egész ház fehér tejfényben volt anyámék álltak benne pontosan mint a Mátrixban, anyám beszélt velük megmutattak engem meg a a bolygót az ürb?l nekik 8ezen utóbbit nem értem), hogy semmi gond csak elvisznek engem egy id?re…nekem semmi emlék.
Ez volt mint írtam amikor kint volt a HM meg a KFKI is.
Apám agyából mindent töröltek, azt látam.

– a Jugo polgárháborúban amikor Szarajevóban elkezdték l?ni a Hoteltet?r?l az embereket…akkor az egész, még meg nem történt jöv?beni eseménysor berobbant a fejembe…a mellkasomba kaptam egy ütést hátra estem az ágyamra.

– Amikor a Gulf áramlatról (Norvégiában kért menedékjogot egy angol tengeralattjáró parancsnok) és a norvég föld alatti városokról kaptam egy privát e-mail egy ismer?sömt?l és féynképeket) …akkor jött be a Földtörténet, akkor a nyakamba kaptam a lökést

– 5 éve kb. öngyilkos akartam lenni, mert úgy volt hogy vasárnapi apuka leszek, akkor kaptam egy újabb ütést a megfelel? pillanatban a mellkasomba, kijózanítót, akkor esett le a maszkom.

– az utolsó Flash 4 éve volt amikor megláttam a barátom els? videóját amit 15.000 km rel odébb feltett a netre 4 perccel korábban…a sakkozó templomosokkal.

Ezekre emlékszem tisztán.