Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

W.R.: Mysteries of the Organism

-link-

-link-

2 év börtönre ítélték, és 1956 augusztusában, több tonnányi írását égette el az FDA, – a cenzúra egyik legrosszabb példájaként az Egyesült Államok történetében. Wilhelm alig egy évvel kés?bb a börtönben halt meg szívelégtelenség miatt, pár nappal feltételes szabadlábra helyezésre el?tt.

-link-

csak egy érdekesség…ez az oldalt alaposan átírták az utóbbi olvasás óta, lejárató rejtett kétértelmü megfogalmazásokkal.

Tehát, úgy néz ki, jó helyen járok.

A pólyákba lekötött karok, a közösség elvárásai, a képmutatások, …a mit fognak hozzá szólni?

“Ha én egyszer kinyitom a számat! ha én egyszer elkezdek beszélni!”

(egyébként…ki nem…sz…le? Mit szól a közösség ha az egyéni szabadságomról van szó?)
önnyomorgatásiank…mint mind egy egy személyes cellák.

Öngerjeszt?, önsorsrontó nyomorultságaink.

Üzenem az összes korlátolt férjnek, aki nem engedi féltékenységb?l, hogy kifesse magát a felesége, hogy megetetem velük az összes Loreal Pari rúzst… mert megérdemli amit, nem tud, mert nem fogja megtudni soha…

Mert nem tud 3 órán keresztül szeretkezni, a majom és annyi fény sincs benne mint egy állólámpában.

” A N? az élet sója!”
Nikita…francia változat

A világot beteg, impotens barmok irányítják.
Követed ?ket?

Mit keres ez itt, hát nagyon sokat.
THX1138

Megnézted?