Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

Green Man’s Story

-link-

itt van egy egyértelm?bb forrás, hogy én éppen most kikre gondoltam:

-link-

ami elég jól közelíti a megoldást, a film készít?i (trubadúrok) pontosan tudják mir?l van szó csak adnak neked is egy kis segítséget:

36:33-tól:

-link-

DNA oszlop

ismétlem:

“Gene Card POTE ankyrin domain family member C”

-link-

ez az oszlopon is meg van jelölve.

ha esetleg némi problémátok lenne a 7-es számnál:

Én róluk beszéltem fent és nem az igazi fény angyalokról akik valamikor szintén emberek voltak. Ez is csak pontosítás és nem cáfolat.

Ez egy többszerepl?s történet.

Mindenki aki itt él most a Földön azért van itt, mert van némi gondja a 7-es számnál.

Mert:
Jób 38:11

Szent Grál

Gubics Verde…

ezt már tényleg nem lehet egyértelm?bben elmondani, még hülyét bohócot és munkanélküli elvált alkoholistát is csinálnak magukból egyesek csak, hogy elmondják valahogyan.

Meg kell változnotok Gyugyukák és Tikitakik…bár utóbbiak közül vannak akik reménytelenek ebb?l a szempontból és még tudják is.

A távf?téses mestességes világtok romokba lesz döntve vele együtt az illúziók is. Tehát érdemes lenne megismerni mindenkinek magát jobban, ez a találkozás magunkkal akár elég elkeserít? lehet. Ehez kell, az igazi bátorság.