Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

UFO jelentés

Ma Budaörsön a hegy felett

47°27’48.44″É

18°54’22.72″K

láttam 18:10-kor három pulzáló neon szín? fénygömböt melyek egy ideig egy helyben lebegtek, majd pár perc múlva mozogtak, hol lassabban, hol gyorsabban lebegve a hegy felett háromszög alakzatban.

Mögöttük volt egy fekete tárgy aminek a körvonalát nem láttuk tisztán csak azt, hogy piros apró fények pulzálva viloggtak rajta…a fekete lejjebb ereszkedett a hegy mögé…egy id? után, egyébként pont akkor amikor elkezdtem volna a távcs?vel jobban vizsgálni.

a neongömb?k néha pulzáló de alapvet?en nagyon er?s 360 fokos szögben sugárzó er?s fénye néha megvilágította a havas sziklákat amikor lejjebb ereszkedtek…egy id? után azok is visszahúzódtak a hegy möge szintén arra az oldalra ahova a “fekete valami” oda ahol a német katonai temet? van.

Katonai távcsövemmel elég közelr?l meg tudtam nézni ?ket a hegy melletti uton állva.

Hangjuk nem volt….kb 4 percig láttuk ?ket a munkatársammal.

A fényük az ívhegesztés fényéhez volt hasonló, de bírta a szemem még a távcs?ben is.

Kés?bb bejelentettem a MH Hadm?veleti Központba.