Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

A Borbély +18 +33 +60

péntek esti tesotesealudjálrendesen…csak vicceltem, ezek csupán allegóriák.

a video hossza: 3:33

3:23-nál
-link-

0:12-nél
-link-

és Joker szája
-link-

és a F-od-rász:

a helyedben ennél a résznél nagyon figyelnék, ha már anno nem figyeltél és most éppen itt szórakoztatod magadat:

-link-

Note:

Háromszög lefelé:
Re In Carne – a S-Cream Zrt. hathatós segítségével a Back-Beck Key DobÓz-oló irányításával, tudatos szolgája van ELÉG.

tudatlan fekete báránya anál több.

SSS
Soccer Sucker (bocs, de ez tény) SzakkÖr – Ökörk?r
tudod 9m, 11m … MLSZ FIFA UEFA stb.

A Borbély vágása egyébként az Esemény HOR(izont) a fotonöv vágása is…azon túl, hogy a BorbélY (nyelvújjítás)

-link-

(Mondtam már, hogy nem minden szabadk?mívesgonosz?, én nem vagyok az, na melyik?)

Apropó eseményhorizont:

“Milton William Cooper, aki középiskoláit 1961-ben Japánban fejezte az amerikai légier?nél, majd a haditengerészetnél szolgált. Tehetséges és megbízható katonaként hamarosan bizalmas beosztásba került. A haditengerészet hírszerz? szolgálatának a parancsnokságán teljesíthetett szolgálatot. El?tte természetesen alapos biztonsági ellen?rzésen ment át, majd letette a szigorú titoktartásra vonatkozó esküt. Ezután parancsnoka közölte vele, hogy magasabb megbízhatósági fokozatba kerülve fel van jogosítva a “Top Secret”-nek (vagyis szigorúan titkosnak) min?sül? iratokba való betekintésre. Azzal a korlátozással, hogy csak azokat a dokumentumokat tanulmányozhatja át, amelyekre a munkájához szüksége van. Kés?bb Coopert még ennél is magasabb hozzáférési jogosultsággal ruházták föl a rejtjelezés kategóriában, s úgynevezett SPECAT-operator-i beosztásban dolgozott a parancsnokságon.

Cooper “Die Apocalyptischen Reiter” (Az Apokalipszis lovasai – Edition Pandora – Peiting / 1996.) cím? könyvének 45. oldalán írja a következ?ket:

“Azon a napon – amikor rájöttem, hogy a Haditengerészet Hírszerz? Hivatala részt vett J.F. Kennedy meggyilkolásában, és hogy a titkosszolgálat ügynöke, aki a limuzint vezette, l?tte fejbe Kennedy-t, azzal a szándékkal távoztam – engedély nélkül – szolgálati helyemr?l, hogy soha nem térek vissza. Közeli jó barátom, Bob, azonban rábeszélt, hogy térjek vissza. Kés?bb, 1972. június 1-én, az esküv?m el?tti estén, elmeséltem mindent Bobnak, amit az UFO-król, a Kennedy-gyilkosságról, a Haditengerészetr?l, a titkos-kormányzatról, a jövend? jégkorszakról, az ALTERNATÍVA 1-2-3. programról, a GALILEO projektr?l és az új világrendre vonatkozó tervr?l tudtam. Úgy gondoltam akkor, hogy mindez igaz és még ma is azt hiszem, hogy ez így van.”

A könyv folytatódik, de nem pontos illetve annál sokkal bonyolultabb és ravaszabb a cél és az oda vezet? út.

Godot ra várnak terv szerint, a zálog a beszállókártyájuk, és a zálog nem tudhatja hova kerül és kik irányatják…sétálj a fénybe egy újabb kísérletre (Denver).