Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

i.am.that.i.am
Felhasználó

AZ EGYSÉG TÖRVÉNYE

Els? könyv

(Részlet a tizenkettedik ülés anyagából ? 1981. január 28.)

… … …

Kérdez?: Lehetséges-e az, hogy egy entitás itt a Földön olyan összezavart, hogy mind a Konföderációt, mind pedig az Orion csoportot hívja, felváltva hol ezt, hol azt, el?ször az egyiket, azután a másikat, majd pedig megint az els?t?

Ré: Ré vagyok. Abszolút lehetséges az elhangolódott csatorna számára ? ahogy nevezitek ezt a szolgálatot ?, hogy mind pozitív, mind negatív kommunikációkat egyaránt fogjon. Ha az entitás a zavartsága alapjaiban mások szolgálata felé irányult, akkor világvége jóslatokat kezd kapni. Ha az entitás lénye komplexumának alapjaiban önmaga szolgálata felé irányult, akkor a keresztesek, akik ebben az esetben nem látják szükségét, hogy hazudjanak, egyszer?en megkezdik átadni azt a filozófiát, aminek átadásáért itt vannak. A népetek közti úgynevezett kapcsolattartóitok közül sok zavarodott és önpusztító, mert a médiumok mások szolgálatára voltak irányulva, de a bizonyítékra való vágyuk során kinyíltak a keresztesek hazug információira, akik ezzel megtehették, hogy semlegesítsék a médiumok hatékonyságát.

Kérdez?: A keresztesek legtöbbje negyedik denzitású-e?

Ré: Ré vagyok. A többségük negyedik denzitású. Igen.

Kérdez?: Egy negyedik denzitású egyén normál viszonyok közt láthatatlan-e a számunkra?

Ré: Ré vagyok. A ?normál? szó használata az, ami a kérdés jelentését megkavarja. Hadd fogalmazzuk újra, hogy tisztázzuk. A negyedik denzitás ? nem véletlenül ? nem látható a harmadik denzitás számára. A negyedik denzitás számára lehetséges, hogy láthatóvá váljon. Azonban a negyedik denzitású entitás döntése nem az, hogy láthatóvá váljon, egy roppant nehéz vibrációs komplexumba való tömörülés szükséglete révén, ami az általatok tapasztalt harmadik denzitás.

Kérdez?: Él-e jelenleg Konföderációs vagy Orion entitás a Földön, számunkra láthatóan, a társadalmunkban?

Ré: Ré vagyok. Jelenleg egyik csoportból sem jár-kel köztetek entitás. Ám az orioni keresztesek kétféle entitást is felhasználnak a tétjeik megtételére, hogy úgy mondjuk. Az els? típus egy gondolatforma, a második egyfajta robot.

Kérdez?: Le tudnád-e írni a robotot?

Ré: Ré vagyok. A robot bármilyen más lényként kinézhet. Ez egy kitalált felépítmény.

Kérdez?: Az a robot-e ez, amit (az ufó-irodalomban) általában Men in Black-nek (emberek feketében) neveznek?

Ré: Ré vagyok. Ez nem igaz.

Kérdez?: Kik a fekete emberek?

Ré: Ré vagyok. A Men in Black egy gondolatforma típusú entitás, melynek felépítésében van némi él?lényszer?. Rendelkeznek bizonyos fizikai jellemz?kkel. Igazi vibrációs természetük azonban nélkülözi a harmadik denzitású vibrációs jellemz?ket, és ennélfogva szükség szerint képesek materializálódni és dematerializálódni.

Kérdez?: Az összes ilyen Men in Black tehát az orioni keresztesek m?ve?

Ré: Ré vagyok. Így van.

Kérdez?: Ha egy MiB meglátogatna engem, én pedig bezárnám a vécébe, akkor megtarthatnám-e vagy elt?nne?

Ré: Ré vagyok. Az attól függ, melyik fajta entitást csípted nyakon. Talán képes lehetsz érzékelni egy kitalációt. A felépítmény esetleg meg is tartható egy rövid id?re, habár ezek a kitalált felépítmények képesek hipp-hopp elt?nni is. A felépítmények programozása azonban távolról elég nehézkessé teszi az irányításukat. Az általatok Men in Black-nek nevezett típusú gondolatforma entitás változatával nem lennél képes dulakodni.

… … …

-link-