Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

i.am.that.i.am
Felhasználó

Akkor a mai magyar ufós naphoz álljon itt kedvcsinálónak egy-két kiragadott válasz

AZ EGYSÉG TÖRVÉNYE

Els? könyv

(Részlet a nyolcadik ülés anyagából ? 1981. január 26.)

… … …

Kérdez?: Ezek a járm?vek, amelyek a saját népünkt?l valók, olyan ? mi úgy mondjuk ? létsíkokból jönnek-e, amelyek jelenleg nem inkarnáltak? Hol van az ? bázisuk?

Ré: Ré vagyok. Amikr?l mi beszéltünk, azok a harmadik denzitásból valók, és népetek különféle társadalmi részlegei vagy szervezetei úgynevezett katonai komplexumának részei.

A bázisok különböz?ek. Vannak bázisok ? ahogy neveznétek ? a víz alatt a ti déli tengereitekben a Bahama-szigetek közelében csakúgy, mint a Csendes-óceánotok különböz? helyein a chilei határotok közelében a tengeren. Vannak bázisok a Holdon ? ahogy hívjátok e mellékbolygót ?, ahol jelenleg az újra megnyitáson dolgoznak. Vannak bázisok hol itt-hol ott a szárazföldjeiteken. És vannak bázisok, amennyiben így mondanátok, az egeteken. Ezek a ti népetek bázisai, igen sok, és ahogy mondtuk, a pusztítás potenciáljával rendelkeznek.

Kérdez?: Honnan származnak az ezeket a járm?veket irányító emberek? Kapcsolatba hozhatók a Föld valamelyik nemzetével? Mi az ? eredetük?

Ré: Ezek az emberek ugyanonnan származnak, ahonnan te vagy én. A Teremt?t?l.

Ahogyan a kérdést célzod, annak sekélyebb aspektusában, ezek azok az emberek a ti és mások kormányzatában, akik az általatok úgynevezett National Security * felel?sei.

Kérdez?: Úgy értsem tehát, hogy e víz alatti bázisok az Egyesült Államok kezében vannak?

Ré: Ré vagyok. Így van.

… … …

Ré: Ré vagyok. Talán az elnevezése rossz e járm?veknek némely esetben. Helyénvalóbb lenne haditechnikaként tekinteni rájuk. A felhasznált energia a Föld égkörét polarizáló elektromágneses energia mezejéb?l való. A fegyverzetnek két alapfajtája van: az egyik, amit az embertársaitok pszichotronikusnak mondanak, a másik, amit részecskesugárnak. Az e technológiában rejl? pusztító er? jelent?s, de a fegyvereket sok esetben felhasználták az id?járás megváltoztatására és a vibrációs változás fokozására is, mely bolygótokat ezid?tájt körülöleli.

Kérdez?: Hogyan tudták ezt titokban tartani? Miért nem használják fel közlekedési eszközként a járm?veket?

Ré: Társadalmi felosztás-illúzióitok mindegyikének kormánya tartózkodik a hírverést?l, hogy a meglepetést fenntarthassa azok háborús akciója esetére, akiket társaitok az ellenségnek neveznek.

Kérdez?: Hány ilyen járm? van az Egyesült Államok birtokában?

Ré: Ré vagyok. Az Egyesült Államoknak 573 ilyen van jelenleg. Ezt a számot folyamatosan b?vítik.

Kérdez?: Mi a csúcssebessége ezeknek a járm?veknek?

Ré: Ré vagyok. A járm?vek sebessége egyenl? a Föld energiájának négyzetével. Ez a mez? változó. A határ körülbelül fele a fénysebességnek, ahogy nevezitek. Ez a tervezés tökéletlenségeib?l adódik.

… … …

Kérdez?: Hol készülnek ezek a járm?vek?

Ré: Ezeket a járm?veket egyesével készítik két helyen: az úgynevezett Új-Mexikótok sivatagos vagy kiszáradt régióiban és az úgynevezett Mexikótok sivatagos vagy kiszáradt régióiban, mindkét telep a föld alatt van.

… … …

Kérdez?: Miért Mexikóban van a gyárunk?

Ré: Ré vagyok. A szükségesség a föld szárazságában és a környez? lakosság majdhogy teljes hiányában keresend?. Ezért az úgynevezett kormányotok és a szomszédos földrajzi fekvés úgynevezett kormánya megállapodtak egy földalatti telep létrehozásában. A megállapodó kormányhivatalnokok nem tudtak róla, milyen használatra lesz a földjük, hanem olyan kormányzati kutatóállomásnak gondolták azt, amit te bakteriológiai fegyverkezésnek mondanál.

-link-