Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

“E”-Motion Slave Gene Control

és az Ismeretlen tisztító 3n3rgy

POTE ankyrin domain family, member C rántotta

-link-

Vaticana Pineal Sarcofagus

S Dali for PlaYboY

Fabergé

-link-

-link-

Constellation (Fabergé egg)

-link-(Faberg%C3%A9_egg)

Ecce Homo

Nanu nanu

Egy ember az ?rb?l

Tisztító 3n3rgy – Szent Ostya “átváltozás”

Pál szerint [szerkesztés]? Mert én az Úrtól vettem, amit át is adtam néktek, hogy az Úr Jézus azon az éjszakán, amelyen elárultatott, vette a kenyeret, és hálát adva megtörte, és ezt mondotta: ?Vegyétek, egyétek, ez az én testem, amely tiérettetek megtöretik, ezt cselekedjétek az én emlékezetemre.? Hasonlóképpen vette a poharat is, miután vacsoráltak, és ezt mondta: ?E pohár amaz új szövetség az én vérem által, ezt cselekedjétek, valamennyiszer isszátok az én emlékezetemre.? (1Kor 11,23?25) ?

Lukács szerint [szerkesztés]? És vette a kenyeret, hálát adott, megtörte és e szavakkal adta nekik: ?Ez az én testem, amely tiérettetek adatik: ezt cselekedjétek az én emlékezetemre.? Hasonlóképpen vette a poharat is, miután megvacsoráztak, és ezt mondta: ?E pohár az új szövetség az én vérem által, amely tiérettetek ontatik ki.? (Lk 22,19?20) ?

Az evangéliumát Pálnál több évvel kés?bb összeállító, péteri hagyományokat követ? Márk, valamint az ? evangéliumát alapul vev? Máté leírása olyan gyakorlatot feltételez, amely szerint a szeretetlakomát követ?en került sor az eucharisztia ünneplésére.

Márk szerint [szerkesztés]? És amikor ettek, vette a kenyeret, ádást mondott, és megtörte, odaadta nekik, és ezt mondta: ?Vegyétek, ez az én testem.? Azután vette a poharat, hálát adott, odaadta nekik, ittak bel?le mindnyájan, és ezt mondta nekik: Ez az én vérem, a ?szövetség vére, amely sokakért kiontatik.? (Mk 14,22?24) ?

Máté szerint [szerkesztés]? Miközben ettek, vette Jézus a kenyeret, áldást mondott, és megtörte, a tanítványoknak adta, és ezt mondta: ?Vegyétek, egyétek, ez az én testem!? Azután vette a poharat és hálát adott, nekik adta, és ezt mondta: ?Igyatok ebb?l mindnyájan, mert ez az én vérem, a szövetség vére, amely sokakért kiontatik a b?nök bocsánatára.? (Mt 26,26?28) ?

János szerint [szerkesztés]
Krisztus az eucharisztiával (16. századi spanyol festmény, Budapest, Szépm?vészeti Múzeum)
KenyértörésJános evangéliumának egész 6. fejezete az eucharisztiáról szóló tanítás. Ugyanakkor felt?n?, hogy a szinoptikusokkal szemben nem említi az eucharisztia alapítását. Az elbeszélés ugyanazon pontján a lábmosás története szerepel, amely viszont a szinoptikus anyagban ismeretlen. Számos szerz? ezt azzal magyarázza, hogy a szinoptikus evangéliumok elkészülte után b? 20?30 évvel író János már nem tartotta szükségesnek az alapítás elbeszélését, helyette egy szimbolikus cselekedet leírásával rá akart mutatni az eucharisztia egy lényeges aspektusára, nevezetesen Jézus szeretetb?l fakadó önmegalázására. [6]

Kizárólag a Szeretet energiája tudja blokkolni az “E”-Motion vezérlést.

Aki nem fogadja el az 5-dik dimenzióból érkez? mankót (Fönícia 5-ös szám (wiki) és cseszegeti a többieket, a rossz-indul-at ingereket nem tudja visszafogni magában, és nem figyel tudatosan arra hogy jót tegyen, kategorizál azonnal és rikoltozik az majd tovább járja a Jármot. Ez van.

Vannak akik meg jól tudják ezt és “újrakezdenek régi szép sikerükkel” szívatva a többit orratlanul 1 millió éven át again and again – közben néha bemutatnak egy kis “kis” majomáldozatot.
Madách Imre: Fáraó szín

Toblerone 1997

“Küldjetek vissza a Mátrixba, sikeres akarok lenni…de ne emlékezzek semmire”

filmidézet.

Aldebaran-i
Orsini
Medici
EsterhazY…