Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

U.F.O. Sighting Above Sakurajima Volcano! 03.14.

-link-

a vulkánkit?réseket nem ?k okozzák, ?k csak megfigyelik a változást és annak intenzitását.

A föld felé közeled? veszélyeket mint meteorit beavatkozással megállítják, de ez a faj amelyik ismét visszatér nem kedvességb?l teszi mindezt csupán az id?zités miatt.

Az igazság napja el?tt nem lehet káosz, csak akkor amikor a TERV életbe lép az meg a Nagy Bada Bumm (NBB – 5 ill. – 3 nap)

A Mátrix romboló Nagy Bada Bumm meg nem az ? alkotásuk az még magasabb helyr?l indul…

Nem kell a félistenek el?tt térden állva kúszni bár sokan ezt fogjátok tenni – Iron Man utolsó része -, ?k is a mátrix fogjai, programozott helytartói…hiába sokkal okosabban meg fejlettebb a technológiájuk, ?k nem engedték anno rajzolni az embert – a lélek képekben lát – mert amikor a lélek dolgairól van szó abban tehetetlenek és sérülékenyek ha megnyílik az értelem+szív kapuja, onnan elvesztették feletted a csatát…utána már csak az újjászületés fájdalma van és szabad vagy:

Nove-Ember

A kesely? három napja (port)

“a menyország írásjele”
“nem, ezek a képek novemberiek II “

Minden ami most történik a következ? állomáshelyr?l szól – az itteni nekik már lefutott lemez hiszen itt vagy -…azért fagyiztatnak – tetszettek az embrionális ízfokozók? és ez csak a jéghegy csúcsa…írtam már ilyeneknél kaptam a segít? kezet amikor ilyeneket vizsgáltam – amivel a spiritualitást elnyomják benned, hogy ne vigyél át LÁZ ADÓ lélekemlékeket az új karanténba..

Mindig is lesznek küldöttek (waker) akik oroszlánokat ébresztenek, akik aztán újabb oroszlánokat ébresztenek…
aztán persze az oroszlán utána még lehet tudatosan rossz vagy tudatosan jó… végül is ez addig tart amíg ki nem tapossa magából a kígyó jármát és fokozatosan ki nem tapossa utána az összes vadállat arcát (Tigris-LeoPard…SDali)…Platon: Köztársaság