Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

Ezen majd javítok minimális mértékben.

Az angolt egyébként direkt nyomom, mert nekem is hasznos, továbbá aki nem tud angolul, de érdekl?d? itt az alkarom, hogy sok kifejezést megismerjen. Talán van aki ezen az úton jár.

Segédletként ajánlom a Google fordítót annak akinek ZERO az angol tudása még akkor is ha néha vicces az eredmény, alapvet?en jól lehet használni.

Kezdetben a nyelveket jól összzavarták, most meg, hogy jön a bada bumm, NWO-t csinálnak – tu. természetünknél fogva értem miért, de ezt csak a logikám mondja…mindig is harcolni fogok ellene mert tudom mib?l táplálkozik – BABYLON a fejére fordul és az a BABY LYON aki nem tanul meg min angolul vagy németül stv… teljesen elveszett ember lesz mert az összefogáshoz is a Gonosz ellen elengedhetetlen a nyelvismeret. Láz adó természetünk (lásd magyar-lenegyel DNA azonossági %) okán az UFO-k megkülönböztetett hátránnyal egyengetík a fejünket és sorsunkat.

A tudatos lélek továbbviszi a nyelvtudását is mint a zeneit…írtam már korábban, hogy ezért tudtak beszélni már huszonéveik elején 8-10 nyelvet a nemesség gyermekei….nem a magántanár miatt az csak megindította a zsilipet. Tehát nyelvet tanulni soha nem kés?…azt használd ki, ha valami érdekel akkor lóduljatok neki szótárral.

Még valamit. nagyon sok ledolgoznivalója van nagyon-nagyon-nagyon sok “embernek”. Tehát azzal is számolni kell, hogy jön az újabb ökörkör aminek nagyon nagy az esélye…tehát a mai tanulás egy felkészítés a jöv?beni csatákra.

Említettem a jelen már a múltté, a mostakkor már a jöv?r?l szól a következ? id?vonal küldtésr?l és annak sikerér?l.
Van akik úgy gondolják: Nem mész te sejova…és ZERO M-lék-ekkel akarnak visszaküldeni minden Inferiort…

A ma LÁZ-ADása Resistance a következ? állomáson.

Itt beszélnek a legkevesebben idegen nyelveket, tu magyarul ilyen témákban amir?l itt szó van nagyon kevés forrás van. Nézzétek meg a wikiben milyen kevés dolog van lefordítva magyarra.

Módszeresen írtanak belül és kívül mindent ami magyar nyelven a karanténról és Jézus és Mária hétköznapi jelenlétér?l szólhatna a mindennapjaitokban és egyáltalán az 5dik dimenzió létezésének bizonyítékai képezik célpontjaik f? tárgyát.

Ezt nekem meg is mondták közvetlenül, hogy “azért kapjátok, mert évezredek óta javíthatatlanok, fegyelmezetlenek vagytok”.

Els?k között voltunk anno akik fellázadtak és letépték a bányákban a nyakbilincset…persze kaptunk hozzá segítséget kintr?l.

Eret-nekségeink:

Illyés Gyula: Tiszták

Palóczi Horváth Ádám: Fénikszi készül?

még valamit a Gnózisról. Velem egyszer el?fordult, hogy 3 napig tökéletesen értettem spanyolul, mindent. Három napon keresztül megállás nélkül néztem a spanyol nyelvü filmeket videókat. Senkinek nem mertem mondani, csak egy embernek.

Szóval bármi megtörténhet.
Ez csak itt a 3D és pl. az agyunk meg csak 2D ben gondolkodik.