Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

27 Club

-link-

and else

Gloria Estefan – Mi Tierra

-link-

“Amikor apja visszatért a vietnami háborúból, akkor már beteg volt, a Narancs Törzs (Agent Orange) nev? vegyszert?l súlyos mérgezést kapott, a sclerosis multiplex miatt testileg, szellemileg leépült, tolószékbe kényszerült, a testvérével gondoskodtak róla, mert édesanyjuknak dolgozni kellett. Gloria egyetlen öröme ebben az id?ben a muzsika volt. Gyakran órákig ült a szobájában a gitárjával, és aktuális slágereket játszott. Gloria kés?bb err?l az id?szakáról azt nyilatkozta, hogy kövér, félénk, szemüveges, depressziós volt, és csak a zene volt az egyetlen öröm életében.

1975-ben beiratkozott egy miami iskolába, és pszichológiát kezdett el tanulni. Gyakran sírt és depressziós volt. Ebb?l a depresszióból 1975-ben egy esemény zökkentette ki, Gloria családjával részt vett egy barátja esküv?jén, ahol édesanyja kívánságára két számot is elénekelt.

“1990. március 20-án a lemezt követ? turné alatt a túrabusz, melyen akkor Gloria éppen aludt, karambolozott, Gloria súlyos gerincsérülést szenvedett: egy hátcsigolyája eltört, majdnem lebénult. Férje és gyermeke is megsérült, de felgyógyultak. Glória több hónap alatt tanult meg újra járni, öltözködni, és egyéb tevékenységet végezni. A gerincében ma is fémkapcsok vannak. A turnézásról is le kellett mondania.”

Jim Morrison: “én leszek a harmadik”

Kedvencük a szívroham, cukoristályokhoz hasonló szer, gyakran teszik kávéba, teába vagy er?szakkal a szájba,
, percre id?zíthet? vele a szívroham a szervezetben nem lehet kimutatni.

A barátom édesapját is így ölték meg egy üzleti tárgyalás közben. Nekem meg 2 barátomat, illetve az egyiket a pincér kivitte a hóra az udvarra és bedörzsölte így maradt életben, a társát 3 órán belül elhamvasztották “adminisztratív tévedésb?l”… a felesége már csak az óráját kapta vissza, beállítva.

A másik a rádióaktív anyag autóülés vagy tárgyalószék alá, de err?l már részletesen írtam.